HUZUR AKŞAMLAR.
Ay’ın yay burcuna geçişi ile daha eğlenceli ve  maceracı olacağımız iki gün ruhunuzu daha özgür hissedebiliriz gezmek, tozmak yeni yerleri keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak doğayla baş başa kalmak istiyebiliriz. Karşılaştığımız Olaylara daha iyimser Naif bakabiliriz.
Öğleden sonra Jüpiterle ay’ın güzel etkileşimi olacak
İlahi akışa kendinizi bırakabilir, finansal olarak destekler verebilir.
18.30’da venüs ♀ Neptün güzel etkileşimi ile ikili ilişkilerde aşkta anlaşmalar olabilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir, yazmak, çizmek gibi projelerinizi başarılı bir şekilde paraya çevirebilirsiniz.
Akşam aslan burcundaki güneş ☀ ve yay burcunda ki
Ayın güzel etkileşimi olacak zihinsel olarak kendinizi daha güvende güçlü, hissedebilirsiniz.
20 sularında Marsın Satürnle stresli açısı olacak bu açı önümüzdeki haftaya kadar yayılacak, özellikle trafiğe dikkat ⚠ araba kazalarına, düşmelere, yaralanmalara dikkat ve mümkün olduğunca sizden büyük, patron, otoriter baba gibi kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz kısıtlayıcı ve zorlu bir mücadele olabilir. Dünya da ve ülkemizde bazı isyanlar ve yaptırımlar söz konusu olabilir. Yeni yasaklar yeni haberler gündemler olabilir bu sosyal medya ve İnternetle ilgili kısıtlama veya bazı siteler paralı olabilir. Yeni yaptırımlar ve parayla ilgili bu döviz, kur, altın madeni para bunlarla ilgili ani konular olabilir. Bazı ülkeler de ihracat ve ithalat konularında kısıtlama olabilir. Ekinlerle ilgili önemli kararlar duyulabilir.
Herşeye birden bire daha fazla zam gelebilir.
Mars boğa burcunda satürn kova ♒ burcunda ve retrosu devam ediyor. Size geçmişte yarım kalan bir iş, eğitim ne varsa bunlarla ilgili yeniden gözden geçir tamamla diyor.
Kova ♒ dolunayına doğru giderken Satürnyen bir etki Marsla stresli etkileşimi devrede havadan gelecek yeni virüsler yeni bir veryantın duyabiliriz.
Pazar gecesi ayın Şironla güzel etkileşimi olacak ve duygusal olarak şifalanmayı anlatır perdeyi güzellikle kapatalım
栗 栗 栗 栗 栗 栗 栗 栗 栗 栗 栗 栗

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#Yay #uranüs #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik# #aslan #aslanburcu #aslanburcukadını #aslanburcuerkeği #ay #mars #balıkburcu# #venüs #boğa #bo#

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: