Loading

Cumartesi gününden herkese selamlar.
Ay başak ♍ burcunda.
Duygusal olarak başkalarına hizmet etmek, yardımcı olmayı seven, detaycı, analitik, temizliğe hijyene karşı fazla hassastır.
Doğal bir şifacı dır. Evcil hayvanları sever, yetenekleriyle marifetiyle bilinir. Sanki bu dünyaya hizmet etmeyen gelmiştir. Saat 11 sularında Başak ♍ burcunda yeni ay meydana gelecek, yeni ay esnasında terazinin yükseldiğini görüyorum. Terazi burcu hak, hukuk, adalet, insan hakları, ve adaletin kestiği parmak acımaz. ikizler ♊ burcundaki Marsın Başak ♍ burcundaki güneş’e stresli etkileşimi olacak sözlere dikkat Mars yangınlar, patlamalar, kazalar, askeri hareketlilik bunlarla ilgili önünüzdeki günlerde sıkıntılar olabilir. Venüs ♀ para hobi sanat kadınlar  satürn eski kafalı yaşlı, otoriter kişiler, yöneticiler patronlar, bu iki gezegenin stresli etkileşimi olacak bugün ve bir kaç gün dikkat edilmesi gerekenler patron, baba, yöneticilerle inatlaşmayın yüz kere düşünün bir kere konuşun finansal olarak paranıza dikkat, kadınlar gece tenha ıssız yerlerden kaçının çok fazla sakin ve kalabalık içinde olmayın denge idrak ve tevekkül içinde kalın. Sağduyuyu mümkün mertebe koruyun özellikle kavga, tartışma konularında kısa kesin. Yeni ay yeni umutlar yeni başlangıçlar güzellikleri getirsin. Bir tohum olsa da ekin dilekleri bir kağıda yazın ve eylülün ilk haftası balık dolunayında yakın. Lütfen unutmayın bu yeni ayda ne ekerseniz, balık dolunayında mahsulü alacaksınız. Niyetiniz kalbiniz nasıl sa düşünceleriniz nasılsa Başkalarına karşı balık dolunayı 12 evde gerçekleşecek buda herkesin ektiği iyilik, ise şifa, kötülük ise şer kişinin kendisini bulacaktır. Gizli saklı şeyler hapishane hastane gizli dosyalar, yer altı, mafya, yeni örgütler, Balık dolunayında ciddi sarsıcı olaylar saklı şeyler gün yüzüne çıkacaktır.
Kalbinin ekmeğini kesinlikle alacaksın şimdi elini kalbine koy ve niyet et

OLUMLAMA
Kalbindeki tüm negatif enerjileri iptal ediyorum, kıskançlık, hasretlik, kin, nefret, hazımsızlık, bunlar bana ait değil bunları evrenin sonsuz bucağındaki Kara deliğe yolluyorum. Oraya düşen bir daha asla çıkmaz onları yolladım.
Kalbimi iyiliğe, sevgiye, merhamete, güzelliğe, bolluğa, açıyorum benim ve bütünün hayrına olmasını niyet ediyorumas

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: