Loading

MERKÜR ASLAN BURCUNDA.
5 AĞUSTOS’A KADAR GÜNEŞİN KIZLARI VE OĞULLARI SAHNE SİZİN.
Merkür aslanda kendini oldukça rahat ifade eden bir kişiyi anlatır. Sözleri oldukça etkileyici ve karizmatiktir etrafındaki insanları sözleriyle yönlendirme yeteneği gelişmiştir. Yaratıcı fikirleri düşünceleri sayesinde insanları bir araya getirmeyi başarır. Konuşurken yazarken, kendini ifade ederken oldukça öz güvenli ve cesurdur. Başkalarına fikir vererek onların bir yol çizmelerine destek olur. Yaratıcı güçlü girişken ruh haliyle ışıklar altında parlamayı iyi bilir. Alkış  onun için çok önemlidir. Gür sesi ve muhteşem kahkahası ile ilgiyi üzerine çeker.
Merkür aslanda imzalar anlaşmalar, konuşmalar kendinizi daha net ve açık dille ifade edeceğiniz zaman dilimindesiniz, belki daha önce cesaret edip söyleyemediğiniz veya başlatamadığınız eylemleri başlatma cesareti göstereceksiniz.
Aslında güçte sizsiniz, sihir de siz, yeter ki isteyin ve inanın yapamayacağınız hiç bir şey yok. Tıpkı bir Aslanın koca ormanda kral  olduğu gibi.
Büyücü kartı Merkür ile ilgili sizlere ani sürprizler, anlaşmalar konuşmalar için bir destek geleceğini söyler. Tıpkı sihirli değneğin CİNDİRELLA ‘ya değip prenses  oluşu gibi. Hadi şimdi sende bu sihirli değneğin mucizelerinden yararlan ve niyet et.

Aktif hale getirin kabul ettim demeniz yeterli

OLUMLAMA

Ben başarılıyım
Güç sihir benim elimde
Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte iş kariyer konusunda muhteşem anlaşmalara imzalar atıyorum.
Para  bana kolaylık ve ihtişamla gelir mucizeler benimle şimdi ve her zaman
     
ŞİFANIZ OLSUN

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: