5 Temmuz ile 20 Ağustos arası Mars ♂ boğa ♉ burcunda olacak.
Mars Koç burcunun yönetici gezegeni ateş elementi. Gücü anlatır. Motivasyonu, kararlılığı, azmi, savaşmayı, bir olaya konsantre olmayı hedefe varmak için mücadeleyi gösterir. İçindeki eril tarafı sembolize eder. Kızdığında öfke kontrolu olmaz, kriz çözme becerisi, risk alma cesaret hırs, çabalar, odaklama girişimci ve mücadele etmeyi anlatır.
Mars ♂ boğa da Zayıftır. Zararlıdır. Kişi gücünü göstermekte etkin olmayabilir. Savaşmaktan kaçınır. Olayları zamana yayarak çözüm ister Rahatını huzurunu kaçıran şeylere karşı tepki vermekten kaçınır. Yavaş, sakin sağlam adımlar atmak ister motive olarak olayların sonundaki kazancı görmek ister. Sonucu bilmediği işlere girmek istemez. Sakinliğini korur. Özellikle bu zaman dilimi içinde maddi ve manevi konularda mücadeleyi sağlam yapar parasal olarak sağlam işlere imza atmak kalıcı işler yapmak ister. Aşk konularında güvenle cesaretli adımlar atmak ister sıkışmış bir konu varsa parasal veya aşkta çözüm odaklı olur. Ve bunun için mücadele edip elde eder.
Bir çok boğa ♉ burcu bu zaman dilimi içinde cesaretli bir şekilde adımlar atacak bu bir iş veya aşk için eyleme geçme karşı tarafa açılma da olabilir.
Sadece bu zaman dilimi içinde sakinliği koruyun, daha duyarlı, ve anlayışlı olun, trafikte aceleci olmayın, düşmelere dikkat ve boğaz bölgesi ses telleri boğa burçları daha dikkatli olun, yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat edin. Soğuk algınlığı, enfeksiyon olmasın.
Ağustos ayının ilk haftasında Boğa ♉ burcundaki uranüs, Mars ve ay düğümü kavuşum yapacak, kadersel ani olaylar, sürprizler, şoklar olabilir. Bu bir evlilik, bir boşanma, bir ev alma, taşınma, gibi konuları da tetikleyebilir.
      

Aktif hale getirin aldım kabul ettim demeniz yeterli

         OLUMLAMA
Kıtlık bilincime kaynaklık eden tüm hislerimi sevgiyle
İptal ediyorum. Bolluk bereket frekansına geçiyorum. Zenginlik benim için kolaydır. Ve bana coşku verir.
Aşka ve paraya şimdi kendimi açıyorum.
Teşekkür ederim
    
ŞİFANIZ OLSUN

ASTROLOG YAZAR :SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: