Loading

HERKESE KOCAMAN BİR GÜNAYDIN GÜNÜNÜZ MUHTEŞEM GEÇSİN.

NEPTÜN RETROSU BAŞLADI
3 Aralıkta Neptün Retrosu sona erecek.
Balık burcunda Neptün retroya başladı
Mitolojide Deniz Tanrısı diye adlandırılır.
Okyanuslar, büyük dalgalar suların taşması bunlarla ilgilidir. Bu zaman dilimi içinde yağmurlar, seller, suların taşması, ilaçlardan zehirlenmeler, yediğiniz içtiğiniz şeylere dikkat sağlık olarak, çok fazla düşünmeyin, takıntılı hale gelmeyin, idrar yolu enfeksiyonu kadınsal bölgeler bunlara dikkat
Rüyalar, psişik yetenekler, maneviyat, ilhamlar, Neptün sizi sihirli bir yola sürüklerken bir anda aldanma aldatılma da verebilir. Bu retroda gerçek olmayan yalan, yanlış haberler, dedikodu, tutarsızlık körü körüne aldanma ve inanma ve hayal kırıklığı
Sanatsal ve ruhsal olarak meditasyon, yaratıcı işler için ilham kaynağıda olacaktır. Neptün Retrosu size kısaca şunu söyler, gelecek için umutların hayallerin yarım bıraktığın ne varsa şimdi gözden geçir ve tamamla bu bir şans fırsatta olabilir
BURÇLARA GÖRE ETKİSİ.
🙏 🙏 🙏 🙏
KOÇ BURCU : Biraz yalnız kalmak, dua meditasyon yapmak belki de bu retro size bazı insanların hata olduğunu gerçek yüzlerini gösterecektir. Yalan aldanma ve gizli düşmanlar da ortaya çıkabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
BOĞA BURCU : Neptün retrosu size umutlar hayaller gelecek için ilham kaynağı verebilir geçmişte yarım kalan işleri tamamlamak adına size destek verecek arkadaşlar guruplar dernekler bunlarla ilgili ortamlarda bulunabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏
İKİZLER BURCU : Bu retro size statü kariyer konusunda sağlamlık ve dayanıklılık verebilir aldanma ve daha gözü açık olabilirsin duyduğun her habere inanma kandırılmalar yoğun olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
YENGEÇ BURCU : Neptün retrosu size uzak yollar yurt dışı bağlantılar yeni kültürler yeni insanlar eğitim gibi konuları gündeme getirebilir yarım kalan eğitim veya ruhani boyutta birşeyler için destek verecek, ticari bağlantılar da olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
ASLAN BURCU : Neptün retrosu size miras, alacak verecek, nafaka kredi, banka, eşten gelen veya babadan gelen parayı da anlatır. Geçmişte unuttuğunuz bir alacak, veya bir borç ta karşınıza çıkabilir. Retro bazı konuları tekrar gündeme getirebilir. Hissiyatınız kuvvetli olacaktır.
🙏 🙏 🙏 🙏
BAŞAK BURCU : Neptün Retrosu size eski eş, tanıdık ortak bunlarla ilgili bazı durumları gündeme getirebilir. Öte yandan hayatınızda olan insan için daha sağlam adımlar atılacağını psişik dua meditasyon gibi konularınız olabir. Bir ortaklık bir şeyleri gözden geçirip sağlamlığı ile yola devam etmeyi de sağlayacaktır.
🙏 🙏 🙏 🙏
TERAZİ BURCU : Neptün retrosu size sağlıkla ilgili ihmal ettiğiniz konuları tekrar gözden geçirmenizi ve rutin kontrolleri yaptırmanızı söyler. Evcil hayvanları olanlar onların bakımıyla ilgilenebilir, iş konusunda yoğun olacaksınız çalışma hayatınızda biraz tatil yapmak kendinizi dinlemek te yorgunluğunuzu alacaktır.
🙏 🙏 🙏 🙏
AKREP BURCU : Neptün Retrosu size aşkta, sanatta yetenekler konusunda size ilham verecektir. Özellikle çocukları olanlar onlarınki bakımları, konularıyla ilgilenebilir ben ne kadar baba oldum da diyebilir. Yeterli miyim. Yeni bir aşk eğlence coşku yoğun olacak
🙏 🙏 🙏 🙏
YAY BURCU : NEPTÜN Retrosu size babanızla, atalarınızla ilgili düşünceleri gündemleri getirebilir. Ev, yuva, aile konuları gündemde olabilir babalığınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz ev içi dekorasyon, ev değişikliği taşınma da verebilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
OĞLAK BURCU : Neptün retrosu size kardeşler, kuzenler, yakın çevre, aracınız, eğitim, kısa yolculuklar seyahatler eşinizin ailesi bunlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz kime ne kadar fedakar oldum ve karşılığını nasıl aldım diye de size bir muhasebe yaptırabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
KOVA BURCU :Parasal olarak bazı harcamalar olabilir. Kendi değeriniz kimliğiniz maddi kazançlarınız paranız, sahip olduklarınız para konusunda gel gitler, tüm bunlarla ilgili hayatı gözden geçirme sorumlulukların üstesinden gelebildim mi kendim için çocuklarım için bir şey yaptım mı diye sorabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏
BALIK BURCU : Neptün Retrosu size umutlar hayaller kazançlar kendiniz ve sevdikleriniz ile ilgili konular gündemde olabilir Neptün Balık burcunda ve fırsatlar şanslar da sunabilir.
Kendinizle ilgili bir çok konuda dua meditasyon şifa konuları size iyi gelecek yetenekleri ortaya çıkaracaktır.
🙏 🙏 🙏 🙏

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: