Loading

13 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA SAAT 21:38’de oğlak ♑ burcunun 21 derecesinde Dolunay 🌕 meydana gelecek. Bu dolunayın ışığı o kadar büyük ki biz ona süper ay diyebiliriz. Oğlak burcunun gezegeni satürn ve öncü bir burç olan oğlak toprak elementi bu dolunay 🌕 Toplumsal konular, sorumluluklar, düzen, statü, yöneticiler, otoriter kişiler, liderler, patron, müdür, bunlarla ilgili konular gerek dünyamız, ülkemiz gerek toplumsal ve kişisel olarak farkındalık aydınlanma sağlayacaktır. Öncü burçların daha çok etki alacağı bu dolunay 🌕 oğlak, Koç, Terazi, Yengeç ve kişisel doğum haritanızda, 21 derecede yakınları olanlarda bu etkisi olacak dolunay esnasında kova burcu yükseliyor. 12 evde oluşu gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı, gizli düşmanlar güneş ve ay’ın stresli etkileşimi güneş yengeç burcunda ay Oğlakta ev yuva, aile ve iş kariyer konusunda gel gitler olabilir. Burada denge tevekkül ve idrak etmek çok önemli. Bazıları yurt dışına taşınabilir, kimileri ev değişikliği veya statü yer değişikliği zorunlu terfi bunlarla ilgili konular olabilir. 12 evde oluşu kontrol dışı olaylar pluton ile birleşen ay bazı dönüşümler, yıkımlar, farkındalık verebilir. Güç gösterisi, hırs, motivasyon maddi ve manevi konular sırlar, düşmanlar dikkat ⚠ etmeniz gereken bir zaman dilimi 📌
Devlet büyükleri, liderler, otoriter kişilerin hükümet, patron, yöneticiler, kurumlar, şirketler, Bunlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Bazı vefat haberleri duyabiliriz, bazı şirketlerin iflası batışlar kayıplar, kimilerinin mevki değişikliği olabilir. Ekonomi konular, sistem değişikliği olabilir. Yeni düzenlemeler. Öte yandan yaşlı kişilerin sağlığına dikkat ⚠ oğlak ♑ kemikler, dişler, iskelet, diz, deri, cilt bunlarla ilgili kontrolleri ihmal etmeyin. Bu dolunay 🌕 ruhsal ve bedensel bakımdan dikkat etmenizi söylüyor.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

Burçlara göre etkisi

KOÇ BURCU : Statü değişikliği kariyerde hedeflerinize doğru tamamlanma siz öncü bir burç olarak etkisini daha hızlı alacaksınız. Ani sürprizler gelebilir. Hızlı gelişmeler maddi ve manevi olarak güzel destek alabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

BOĞA BURCU : Sizin burcunuzda mars ve Uranüs var size yeni bağlantılar ve ani sürprizler getiriyor. Yurt dışı bağlantılar yolculuklar akademik konular eğitim üniversite sürpriz evlilik’te olabilir. Spritüel konulara daha yoğun olacaksınız.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

İKİZLER BURCU : Alacak, verecek, siğorta pirim, nafaka kredi eşten gelen veya ortaktan gelen para, miras, alacak , pirim, siğorta da olabilir, veya unutulmuş bir borç’ta hisseli paralar onlarla ilgili konular tamamlanmalar olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YENGEÇ BURCU : Öncü bir burç olarak oğlak ♑ dolunayı sizi de etkiliyor. Özellikle güneş sizin burcunuzda ve aya karşıt yapacak, Aile ev yuva ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte iş kariyer konusunda dönüşümler olabilir. Bir tamamlanma söz konusu olabilir. Evlilikle ilgili bir bitiş kararı alanlar olacak, kimileri de yeni evlilik kararı alabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ASLAN BURCU : İş çalışmaları günlük rutin işler yoğun olacak iş konusunda bir üst kademeye geçebilirsiniz, kimileri iş değişikliği yapacak evcil hayvan edinebilirsiniz, evcil hayvanları olanlar onların bakımıyla ilgilenebilir. Bu dolunayda , sağlık olarak kemikler, eklemler diş, diz bunlara dikkat edin.
🙏 🙏 🙏 🙏

BAŞAK BURCU : Çocuklar ve aşk, hobi sanat borsa yatırım konuları gündemde olabilir. Bazı Başak ♍ burçları çocuk sahibi olmak isteyebilir. Ebeveyn olan başaklar onların çocuklarında bir söz, nişan, evlilik, hamilelik, mezuniyet 🎓 olabilir. Bekar başaklar aşkı doya doya yaşıyorsunuz yaratıcı ve yetenekleriniz ön planda sanatsal olarak güzel adımlar atanlar olacak.
🙏 🙏 🙏 🙏

TERAZİ BURCU : Öncü bir burç olarak dolunayın etkisini Yüksel hissedeceksiniz. Ev aile yuva statü kariyer, sorumluluklar, bunlar dikkat çekiyor. Özellikle iş ve Aile arasında gel gitler olabilir. Anneniz babanız onlarla ilgili konular olabilir. Kimileri ev değişikliği yapacak, kimileri evlilik kararı alırken kimileri de boşanma kararı alabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

AKREP BURCU : Yakın çevre kuzenler kardeşler arkadaşlar yakın akrabalar bunlarla ilgili gündemler olabilir. Belki çok sevdiğiniz kardeşiniz veya bir arkadaşınızın hayatında önemli gelişmeler tamamlanma veya sonlanmalar olabilir. Onların sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Kısa yolculuklar seyahatler söz konusu olabilir. Bu iş içinde, aşk eğlence içinde olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

YAY BURCU : Parasal konularda bir para akışı olabilir. Beklediğiniz bir para alacak veya unuttuğunuz bir borç ta karşınıza çıkabilir. İş konusunda daha önce başlattığınız adımları bu dolunayda tamamlandığını göreceksiniz. Güvenlik alanınız konfor rahatlık sizin için bu dolunayda önemli gizli saklı olaylar duyabilirsiniz özellikle finansal olarak
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

OĞLAK BURCU : Sizin Evinizde muhteşem bir dolunay 🌕 yani süper ay da diyebiliriz. Kendinizle ilgili bir çok konuda netlik kazandıracak belki dış görünüşte değişiklik yapanlar olacak yarım kalan iş, kariyer, aşk, konuları bu dolunayın ışığıyla tamamlanacak sağlık olarak diş, diz, kemikler, eklem, cilt bunlara dikkat edin ve bu dolunay size gerçek dostu ve düşmanı da gösterecek.
🙏 🙏 🙏 🙏

KOVA BURCU : Oğlak dolunayının etkisi size de yansıyacak özellikle bu dolunay size dua meditasyon ruhani olarak şifalanmayı anlatır. Gizli saklı şeyler duyabilirsiniz. Sağlık olarak sizde diş, kemikler, cilt bunlarla ilgili kontrolleri gözden geçirin kapalı bir alanda olacağınız için arınma ruhani şifalanma size çok iyi gelecek gizli düşmanlara dikkat ⚠ bu zaman dilimi içinde bazılarının gerçek yüzünü görebilirsiniz
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

BALIK BURCU : Dolunay size umutlarınız hayalleriniz gelecekle ilgili planlarınız için destek verecek. Başlattığınız işleri tamamlamak adına fırsatlar sunacak. Arkadaşlardan destek alabilirsiniz, guruplar, dernekler, partiler, organizasyonlarda bulunabilirsiniz maddi ve manevi olarak farkındalık olacak güzel desteği alabilirsiniz sağlık olarak el ayak, diz kemikler, dişler bunlara dikkat
        

ASTROLOG YAZAR SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: