Loading

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) ve İşyerinin Sesi Dergisi tarafından ikinci defa Emek Şiir Ödülü Yarışması düzenlendi.

KATILIM KOŞULLARI;

1. Ödül, sağlık emekçileri adına düzenlenmiş olup daha önce ödül almamış yayınlanmaya hazır kitap bütünlüğündeki dosyaya verilecektir. Kitap oylumunda olmayan dosyalar değerlendirmeye alınmayacaktır.

2. Gönderilen eserlerde çağdaş bir dünya ve şiir görüşü, şiirin gerektirdiği estetik ve dil bilinci temel ölçüt olacaktır.

3. Ödüle katılacak eserlerin yedi nüshası belirtilen adrese ayrı bir zarfta kısa özgeçmiş ve iletişim adresiyle birlikte gönderilecektir. Kargodan dolayı oluşacak aksaklıklardan ödül komitesi sorumlu değildir.

4. Ödül bir kişiye verilecek, bölüştürülmeyecektir.

5. Katılan dosyalar sahiplerine geri gönderilmeyecektir.

6. Son başvuru tarihi 1 Ağustos 2022 çalışma saati bitimine kadardır.

7. Kazanan eser Odunpazarı Belediyesi’nin anlaşması olan yayınevi tarafından 1000 adet basılacak eser sahibine 100 adedi telif olarak verilecektir.

8. Sonuç 1 Eylül 2022 tarihinde açıklanacak ödül töreni ve yeri ile ilgili açıklamalar ayrı bir basın bülteniyle bildirilecektir.

9. Seçici Kurul: SES Eskişehir Şubesi Eş Başkanı Birtürk Özkavak, Rahmi Emeç, Betül Tarıman, Ömer Asaf Tosun, Betül Dünder, Emel İrtem ve Eylem Lodos’tan oluşmaktadır.

10. Eserlerin gönderileceği adres;

Dr.Birtürk Özkavak

71 Evler Aile Sağlığı Merkezi

71 Evler Mahallesi, Dolunay Sokak, No. 98

Odunpazarı-Eskişehir

**************************************************************************************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: