GÜNAYDIN 
Güne Ay Neptün karşıtlığıyla başlıyoruz. Fazla hayal kurma, aldanma aldatılma enerjisi aktif dikkat edin.

Öğle saatlerinde boğa ♉ burcundaki Merkür, Başak ♍ burcundaki Ay ile güzel etkileşimi olacak, ticari konular anlaşma, alım, satım, eğitim, toplantılar, konuşmalar kariyer iş konusunda güçlü destek alabilirsiniz sağlam imzalar için güzel enerjiler barındırıyor.
Öte yandan gün içinde ayağınızı toprağa basın toprağın enerjisini kendinize çekin.

Saat 15’te ay boşluğa geçiyor ayın boşlukta oluşu aslında biraz Kendimizle kalmak kendimizi dinlemek daha sağlıklı olacaktır. Bir kahve yapın uzatın ayağınızı dinlenin bedeni, ruhu, aklı, dinlendirin. Ay’ın boşlukta olduğu zaman dilimi içinde kimseye söz vermeyin imzalar atmayın. Unutmayın ay duygular ve uyku hali içinde olmak sonradan pişman olacağınız adımlardan kaçının.

Saat 18.22 de Ay TERAZİ burcuna geçiş yapacak. Denge içinde olma, uyum sağlamak, adaletli hakkaniyetli olma, haksızlığa tahammülü olmayan hukuk, adalet, arabulucu insanların arasını yapan, sanat, estetik, güzellik, para, gezegeni venüs ♀ bu enerjileri yoğun olacak şekilde iki gün yaşayacağız.
Ama fazla fedakarlık yapan insanların kalbini kırmayım diye susanlar da lütfen teraziyi koruyun haksızlık ile karşılaşabilirsiniz.

Akşam saatlerinde Ay’ın Jüpiter ve Marsla stresli etkileşimi olacak öfke, sinir inatlaşma gibi durumlardan uzak durun. Ceviz kabuğunu doldurmayan şeyler için olaylar haddinden fazla büyüyebilir. Öfkeli tavırlar ve ağzınızdan çıkacak sözler sizi istemediğiniz durumlara kadar getirir. Ay terazi de terazisi sakinliği koruyun. Terazi hukuk adalet. Mahkeme bu boyuta gelmeyin.. İptal diyorum.

AKTİF HALE GETİRİN KABUL ETTİM DEMENİZ YETERLİ

  OLUMLAMA

Geçmişte yaşadığım olumsuz anılardan dolayı kendimi affediyorum. Ve şefkatle kendimi sevmeye niyet ediyorum. Uyum içinde dengede olmayı,
Almayı vermeyi koruyorum. Anlıyor ve anlaşılıyorum. Herşey yolunda gidiyor. Evrenin sonsuz enerjisinden bana akan bolluğu bereketi maddi ve manevi güzelliği kabul ediyorum.. Teşekkür ederim
      

ŞİFANIZ OLSUN

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: