Loading

3 HAZİRAN CUMA
Güne ay’ın yengeç 呂 Burcuyla seyri devam ediyor olacak, duygusal özverili, hassas, yaratıcı sezgileri yüksek sevdiklerimizi koruma hissiyatı yoğun olabilir. Fazla içten samimi davranıp karşınızdaki insandan bu özveriyi görmeyince biraz hassas kırılgan olabiliriz.
Bugün Merkür retrosu sona eriyor. Yaşamış olduğunuz her hangi konuda yanlış anlaşılmalar, veya iş konusunda yavaşlamalar sona eriyor. Özellikle iş anlaşmaları imzalar için 5 haziran sonrası daha destekleyici olacak öğle sonu yengeç 呂 burcundaki Ay’ın balık 隆‍♂️ burcundaki Neptünle güzel etkileşimi olacak her ikisi de su elementinde daha içten, samimi yaratıcı enerjiler barındırıyor. Özellikle yazmak için Muhteşem bir zaman dilimi daha güçlü işler için ilhamınız artabilir. Daha huzurlu manevi anlamda daha iyi hissetme kendinizi dinleme dua meditasyon yapmak dileklerde bulunmak için güzel destek verecek akabinde ayın boğa burcundaki Merkürle güzel etkileşimi olacak parasal olarak şanslar iletişimde daha uyumlu anlaşılır dengeli enerji akışı olacak
Akşam saatlerinde ayın plutonla stresli etkileşimi olacak, burada bizi yorabilir hırs baskı duygusal anlamda zorlanmalar olabilir. Sert sözlere dikkat inatlaşmalardan, gövde gösterisi yapmak, manipüle edici davranışlardan kaçının biraz zorlu etki olacak kavgalardan kaçının.
Akşam saatlerinde Ay aslan burcuna geçiş yapacak iki gün aslan enerjisini hep beraber hissedeceğiz, biraz babacan tavırlar sanat, eğlence, hobi, aşk, çocuklar, yaratıcılık, biraz ben eğo alkış alma öz güveni yerinde olan çevresinde kendinin farkındalığı yaratan sevecen neşeli insanları güldüren eğlendiren hayattan zevk almayı bilen bir enerji akışı olacak.
Güzellikler sizinle olsun sevgilerimle

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d