LoadingDuygular değişken olur. Olaylara daha mantıksal olarak yaklaşabilirsiniz. Hissetmek yerine anlamak, mantık yürütmek isteyebilirsiniz. Doğal bir iletişimci olan ikizler, bu iki gün insanlarla daha çok konuşmak iletişim kurmak, anlatmak, öğrenmek ve öğretmek, biraz, biraz meraklı olma, her şeyi irdeleme, duyduklarını aktarmak ister ve kısa gezilere çıkabilirsiniz.
Bazen yalan yanlış haberler de duyabilirsiniz. Zihnimizi meşgul eden konulara takılabilirsiniz. Ruh haliniz her an değişebilir. Bir anda fikir ayrılığı veya fikir değiştirebilirsiniz. Çok soru sorabilirsiniz, çok yönlü iletişim hızla aktif olur.
Öğleye doğru
Ay’ın Venüs ile kavuşumu olacak. Duygusal olarak huzurlu, kendimize bakım yapma, maddi konuda güçlü destek alma olabilir. Kadın, anne, kız kardeş veya arkadaşlardan destek alma ve aşkta da iletişimler güzel olacak.
Pazartesi günü Ay’ın Merkür ile kavuşumu olacak. Bu kavuşum iletişim, iş konusunda anlaşma, imzalar şeklinde olabilir, destek alabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

Aktif hale getirin kabul ettim demeniz yeterli

OLUMLAMA
Sevgili Başmelek Ariel maddi ve manevi bolluk ve bereketle ilgili tüm geçmişten gelen blokajları kaldırmam için yüce Allah’ın izniyle Meleklerime tüm içtenliğimle ve samimiyetimle ilahi izinli olduğum kadarıyla hepimize yardımcı olmanızı talep ediyorum..

Yüce Allah’ın izniyle ilahi olan sevgi ışık rehberimizin
Başmeleklerimizin yardımıyla yarattığın tüm pozitif ve aydınlık varlıklarınla güzel Vatanımızı ve dünyamızı yüce Yaradanın ışığıyla pırıl pırıl parlamasına barış, huzur, mutluluk, bolluk, bereket, sağlık, güzellik, ve iyilikle her birimize ve kolektif adına bütünün hayrına olacak şekilde niyet ediyorum. Şimdi ve her zaman ve öyle de oldu çok şükür Elhamdülillah
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ŞİFANIZ OLSUN

ASTROLOG YAZAR :SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: