GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
Saat 14,57’ye kadar ay boşlukta ve önemli konularında, kararları almanız için 14’57 itibariyle ay’ın boğa burcuna geçişiyle birlikte almanızı tavsiye ederim. Daha sağlam ve istikrarlı olacaktır. Evet ay boğa burcunda güvenlik ihtiyacımız, beslenğimiz alan burası   demekki bu iki gün yeme içme, güzellik, bakım, konfor, mal mülk, yatırımlar konuları ve odağınız olabilir. Venüs ♀ ikizler burcuna geçiyor. Daha sosyal olma gezmek, tozmak, yazmak, bilgi alışverişi öğrenme sanat, kolay diyoloğlar kurma, entelektüel takılma, bol içerikli hareketli günler hepimizi bekliyor.
Boğa sabırlı çalışkan candan bir burçtur. Her zorluğun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bir o kadar da bakımı süsü sever. Boğa için herşey sağlam olmalı asla çürük tahtaya basmaz somut deliller olmadan harekete geçmez. İşinin ehlidir. Akşam saatlerinde Ay”ın güneşle güzel etkileşimi olacak eril dişil enerji için anlayışlı korumacı, kişilerin kendini daha çok güvende hissetmesi, baba, patron, eş gibi kişilerin uyumlu güzel desteğini almayı anlatır.
Bu muhteşem enerjileri güzellikle sizlere yolluyorum. Hayatınızdan öncelikle sağlık, huzur mutluluk bolluk bereket başarı istikrar sevgi, ve aşk hiç eksik olmasın
Sevgiyle güzellikle kalın
    

ASTROLOG YAZAR :SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: