19 HAZİRAN PAZAR

SINAVA GİRECEK TÜM ÇOCUKLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM.

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ÇOCUĞUNA BABALIK YAPAN VE BABA ADAYI OLAN HERKESE

AY BALIK BURCUNDA 隆‍♂️
Oldukça duygusal olabiliriz, Hassas, naif kırılgan olabiliriz. Fedakarlığı fazla kaçırabiliriz. Başkalarını mutlu etmek için kendinizden ödün verebilirsiniz.
Oldukça romantik olabilir ve hissiyatı kuvvetli olup ilhama açık olabilirsiniz ilhamınız Yüksek olabilir. Yaratıcı yönlerimiz ortaya çıkabilir. Yalnız dikkat etmeniz gereken ayın balık burcunda oluşu fazla iyilikten maraz doğar burada art niyetli insanların sizi kandırma aldatma, durumları olabilir.
Sabah erken saatlerde venüs ♀ Neptün güzel etkileşimi olacak hayallerinizin prensi veya hayalini kurduğunuz insanla karşılaşma gibi konularınız olabir. Parasal olarak’ta hayalinizdeki iş para konusunda destek alabilirsiniz. Neptün hayalci bir gezegen dikkat etmeniz gereken aşkta ve para konusunda karşı tarafı iyice tanıyın kafanız karışmasın emin olduğunuz ilişki size daim bir mutluluk getirecek.
Öte yandan venüs satürn stresli etkileşimi olacak parayla ilgili kısıtlamalar olabilir. Kendi değerini bil ve kendine inan daha azına razı olma
Betelgeuse sabit yıldızın, Güneş’le kavuşumu olacak
Kibre kapılma kadınlardan destek alabilirsiniz. Dua meditasyon yapmak iyi gelecek önemli bir kavuşum dua edin (FATMA’ NIN ELİ) değsin size
     

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: