Loading

14 HAZİRAN SALI GÜNÜ YAY BURCUNDA DOLUNAY. MEYDANA GELİYOR.

Yurt dışı yabancılar, farklı kültürler, felsefe, din, dil, kanun, ahlak, yüksek öğrenim, akademi, hukuk, ihracat, turizm, basın, yayın, internet, medya yurt dışı yüksek bilinç, ticaret erdem. İlahi konular maneviyat.
Yay burcunun teması bunlar ve bunlarla ilgili konular gündemlerde olacak.

Bu dolunayda Terazi yükseliyor ve gezegeni venüs ♀ 8.evde uranüsle kavuşum yapacak.

Venüs ♀ aşk’ı para’yı güzelliği temsil eder. Kimileri estetik, botoks, yaptırabilir.
Sağlık olarak rutin kontrolleri ihmal etmeyin.

Aşkta, ve parada ani gelişmeler olabilir.
Kimileri için ani aşklar gelirken kimileri de aşkı birlikteliği sonlandırabilir.

Dolunay  tamamlamayı anlatır.
Yarın kalan birşeyleri tamamla der. Yeni ay’da ektiğiniz tohumları bu dolunayda mahsulünü görebilirsiniz.

Doğal afetler askeri hareketlilik olabilir.

Aşkta, işte, kariyerde karşınıza çıkacak insanları iyice analiz edin iyice tanıyın öğrenin gerçek niyetlerini bir hayal kırıklığı olabilir. Dikkatli olun.

Mars ♂ şiron kavuşumu ile baş ağrısı, migren ağrısı hissedebiliriz. Eylemlere dikkat, ufak tefek kazalara dikkat edin.
Neptün’ün de Balık burcunda oluşu ve stresli etkileşimi olacak.
Yediğiniz içtiğinize dikkat edin. Aldığınız ilaçlara dikkat, gaz, ve buna benzer zehirlenmelere dikkat ⚠

Neptün sisli bir gezegen olduğu için fazla hayalperest olabilirsiniz. Özellikle aldanma, aldatılma, kandırılmalar olabilir. Dikkat edin.

Satürn Güneş ☀ desteği ile bize istikrar sağlamlık verecek, patron, baba, müdür, otoriter kişilerin desteğini alabilirsiniz.
Her zorluğun ve sıkıntının ardından kolaylık ve rahatlama olacak.

YÜKSELEN BURÇLAR OLARAK ALIN

KOÇ BURCU : Yabancılar, eğitim, hukuk, basın, medya, ticari konular din, felsefe bunlarla ilgili konular olacak. Sağlık kontrolleri ihmal etmeyin.
   

BOĞA BURCU : Alacak, verecek, kredi, nafaka, borç, miras bunlarla ilgili konular olabilir sağlık konusuna dikkat
   

İKİZLER BURCU : Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte anlaşmalarda bir takım tamamlanmalar, bitişler söz konusu olabilir.
   

YENGEÇ BURCU : yanınızda çalışanlar, veya yanında çalıştıklarınız, iş, sağlık, evcil hayvanlar iş rutin işler ve bunlarla ilgili konular olabilir.
   

ASLAN BURCU : Çocuklar, sanat, hobi, aşk, bunlarla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz evlilik yapanlar olacak. Çocuklarının konuları olabilir.
   

BAŞAK BURCU : Ev yuva, aile bunlarla ilgili konular olabilir. Ev değişikliği ev dekorasyon, taşınma ailede güzel neticeler bazı tamamlanmalar olabilir.
   

TERAZİ BURCU : Sizin gezegeniniz venüs uranüsle kavuşum yapacak, yatırımlara dikkat ilişki konularında iyice tanıyın aldanma aldatılmalar olabilir. Ani kararlar alabilirsiniz. Kardeş kuzen onlarla ilgili konular
   

AKREP BURCU : Parasal olarak kazançlar olabilir. Ama para konusunda fazla harcamalar da olabilir. Kendi öz değerimizi ve finansal konularınızı değerlendireceksiniz.
   

YAY BURCU : Sizin Evinizde bir dolunay  meydana geliyor. Kendinizle hesaplaşma neyi Nasıl yaptım ne eksik ne fazla, bir tamamlanma söz konusu olabilir. Bitişler de olabilir. Bu dolunayda sağlık olarak rutin kontrolleri ihmal etmeyin. Aldatılmalara dikkat ⚠
   

OĞLAK BURCU : Kendinizi biraz çekme olanı biteni uzaktan takip etmek, sağlık olarak rutin kontrolleri ihmal etmeyin. Gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı gizli düşmanlara dikkat, aldanma aldatılma olabilir dikkatli olun bol bol dua meditasyon yapmak iyi gelecek
    

KOVA BURCU : Arkadaşlarınızla bir araya gelme belli bir amaç için harekete geçme umutlar hayaller gelecekle ilgili planlar bunları yaparken dikkatli olun arkadaş çevresinden birinin ihaneti ile karşılaşabilirsiniz.  sağlık rutin kontrolleri ihmal etmeyin
   

BALIK BURCU : Statü değişikliği yükselme toplumda saygınlık eşiniz aileniz bunlarla ilgili konular olabilir. Bir iş başlangıcı olabilir sağlık konusuna rutin kontrolleri ihmal etmeyin.
İş konusunda destek alabilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: