12 yıl sonra mezun olduğum Çağ Üniversitesine gitmek benim için mutluluktu. Bir Çağ Üniversitesi mezunu olarak orada imza günü yapmak benim için gurur vericiydi. Pek çok imza günlerim oldu, onlar da heyecanlıydı fakat mezun olduğum üniversiteye bir şair yazar olarak davet edildiğim için çok şanslıyım.

Gençliğimi, öğrenciliğimi yeniden yaşamak, öğrencilerle ve hocalarımla birlikte olmak muazzamdı. Duygulu anlar yaşadım. Ödül belgesi aldım. Beni davet eden Çağ Üniversitesi ailesine ve hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Reklamlar

By Meltem Güdemezoğlu

Meltem Güdemezoğlu… 10 Haziran 1988 yılında Gaziantep’te dünyaya geldim. Serebral Palsiliyim. Engelim hayatımda hiç ama hiç engel olmadı, her daim pozitif bakıyorum.. Eğitimimi Mersin Çağ Üniversitesinde Uluslararası Ticaret Bölümünü bitirerek tamamladım. Kamu kuruluşunda devlet memuru olarak görev yapıyorum. Sanata gönül veren bir insan olarak şiir yazıyorum. Eserlerim bazı dergi ve sanat kitaplarında yayınlanmaktadır. Hayat acısıyla tatlısıyla kahve gibidir. Dünyayı sanat, sevgi, iyilik ve hiç sönmeyen umut ışığı kurtaracaktır. Sanatın olduğu her şey ve her yer mutluluk, huzur, ilham ve tutkudur. “Eylülde Sevmek İstedim Seni” adında şiir kitabı eserim var Sağlık Dünyası dergisi/gazetesinde, Kukumav dergisinde ve Künye Online gazetesinde köşe yazarlığı yapıyorum ve. Edebiyatlog ve bazı edebiyat-sanat dijital platformlarda yazmaktayım. Kahvenizle şiirlerde buluşalım …🍂🍀🍂🍀🍂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: