Hıdırellez Türk dünyasında kutlanan mevsimlik bayramlardan biridir.Ruz-ı Hızır (Hızır günü) olarak adlandırılan Hıdırellez günü, Hızır ve İlyas’ın yeryüzünde buluştukları gün olduğu
6 Mayıs’tan başlayıp 4 Kasım’a kadar olan süre Hızır Günleri. 5 Mayıs akşam, dilekleri bir kağıda yazın, ne hayaliniz varsa resmini çizin bu ev  , araba  , gelin, damat, 蘆 para  gibi resimlerle ve yazıyla enerjileri kağıda yükleyin. Sonra gül ağacının dibine bırakıp bir kuruşta olsa onu toprağa gece gömün. Bolluk, bereket içinde param katlanarak gelecek diye niyet edin. 6 Mayıs Sabahı gül ağacının altından dilek kağıdını alıp akan suya atın ve dileğim oldu deyin(Bunlar: deniz, göl,şelale,nehir olabilir.).Toprağa gömdüğünüz parayı kırmızı bir kumaş parçasına sarıp dikin veya bantlayın ve çanta, cüzdan gibi gizli bir bölüme koyup param artıyor deyin bir yıl boyunca cüzdanınızdan paranız hiç eksilmeyecek.
     


OLUMLAMA
Bu muhteşem günde
yazmış olduğum dilekleri, çizmiş olduğum objeleri, Allah’ın bizim için yarattığı sonsuz kaynak olan denizlere, göllere, akan sulara atıyorum ve niyetlerimi evrene yolluyorum. Suyun ve havanın buluştuğu toprağın da bereketiyle dileklerim ateş enerjisiyle hızlı bir şekilde benimle buluşmaya hazır.
      

Aktif hale getirin. Dileklerim oldu demeniz yeterli.

      

ŞİFANIZ OLSUN.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: