Loading

16 Mayıs’ta saat 07.14’te yılın ilk Ay tutulmasını yaşayacağız.  Ay tutulmaları çok güçlü Dolunay fazlarıdır. Tutulma esnasında İkizler burcu yükseliyor ve yöneticisi Merkür retroda ve anın haritasında 12. Evde. Eski konular gündeme gelebilir. Yalan, iftira, dedikodu gibi konulara dikkat etmek lazım. Gizli saklı konular gün yüzüne çıkabilir. Tutulmada Satürn, Güneş ve Ay’a kare açı yapıyor olacak. Karmanın lordu Satürn kimilerine ceza verirken, kimilerine de ödül verebilir. Herkes bu dönem sorumluluklarını ele alıp, gerçekçi bir bakış açısıyla hareket etmeli. Yarattığımız karmalara uygun sonuçlar alabiliriz.  Haksızlık yapanlar, kibirli olanlar, kul hakkı yiyenler, insanların mutluğunu bozanlar ve negatif tohum ekenler sarsıcı bir şekilde Ay tutulması yaşayabilirler. Kadersel olaylarla karşılaşabilir, bir takım sonlanmalar yaşayabiliriz. Geçmişin sisli perdesinden kurtulup, gelecek için yeni hedefler geliştirmeye bakmalıyız. Bizi aşağıya çeken her şeyi bırakarak yukarıya tırmanabiliriz. Sınavlar yaşayacağımız bu tutulmada sabır ve inançla isteklerimizi ilerleyen günlerde alabiliriz.

Koç: Ortak kazançlarınız, miras, vergi, sigorta, kredi ve ameliyat gibi konularınız gündeme gelebilir. Krizli durumlara dikkat edin ve finansal giderlerinizi gözden geçirin.

Boğa: Eş, ortak, partner veya dava konularınız gündeme gelebilir. İlişkilerinizde bir yol ayrımına gelip “tamam mı devam mı” şeklinde karar alabilirsiniz.

İkizler: Sağlığınızı gözden geçirin. Bu dönemde iş hayatınızdaki sorumluklarınız artabilir. Rutin işleriniz yoğun olabilir. Evcil hayvanınız varsa onun bakımı ile de ilgilenebilirsiniz.

Yengeç: Aşk hayatınız, hobileriniz, çocuklarınız ön planda olabilir. Geçmişten gelen bir ilişki söz konusu olabilir. İlişkileriniz ile ilgili farkındalık yaşayabilirsiniz. Sanat ve eğlence konularında kısıtlamalar da söz konusu olabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili sorumluluk alabilirsiniz.

Aslan: Ev alma, taşınma, tadilat ya da ebeveynleriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Aile konularında sıkıntılar olabilir, gerilimlere dikkat edin.

Başak: Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili bazı problemler olabilir. Eğitim, seyahat ya da araç alma veya satma gibi konularda da gündeminiz olabilir.

Terazi: Parasal olarak sahip olduğunuz konularla ilgili konularda sıkıntı olabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.

Akrep: Bu dönemde sorumluluklarınız arttığı için gerilimler yaşamanız mümkündür. İş, evlilik, aile hayatı, dış görünüş gibi birçok konuda sorumluluklarınız artabilir. İkili ilişkilerde krizli durumlara dikkat edin.

Yay: Bu dönem bilinçaltınız yoğun olabilir. Gizli düşmanlara dikkat edin. Bazı gizli konular ortaya dökülebilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırın. İçsel huzurunuzu dua, meditasyon ile korumak faydanıza olacaktır.

Oğlak: Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve hayalleriniz ile ilgili konular gündemde olabilir. Gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.
Kova: Kariyer, statü gibi konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İşinizi bırakma veya var olan işinizi değiştirme mümkün olabilir. Sorumluluklarınız artabilir.

Balık: Eğitim, yurtdışı, yabancılar, medya, akademik konular gündeme gelebilir. Ufkunuzu geliştirebilir. Kendinizi huzurlu hissettiğiniz yerlere çekilebilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d