10 MAYIS SALI.

Ay Başak burcunda. Titiz, hassas, detaycı, analiz olabiliriz, üstlendiğimiz sorumlulukları muhteşem bir şekilde yerine getirebiliriz. İş konusunda daha detaycı olabiliriz. Duygusal olarak mükemmel ve kusursuz olma olma arzusu hissiyatı yoğun olabilir. Başak burcu üretken ve kusursuzluk arayışı içinde olur. Çevrenizdeki insanlara hizmet etmek, başkalarının işlerini üstlenmek isteyebiliriz aslında Başak ♍ bu dünyaya çalışmaya ve hizmet etmeye gelmiş duygusu içinde olabilir. Bazen fazla fedakarlık yapar ama burada dengeyi bozabilir.

GÖLGE YANLARI :çevrenizdeki insanların işlerini beğenmemek, veya kusur bulmak, başkalarının işlerine karışmak biraz eleştirici ve analiz durumu bizi antipatik gösterir.
Ay’ın Başak’ta oluşu Ekim, üretim, yaratıcılık konularında, verimli olur.
Gün içerisinde Ay’ın Merkür’le stresli etkileşimi olacak .

10 MAYIS’TA MERKÜR İKİZLER ♊ BURCUNDA RETROYA BAŞLIYOR
2 HAZİRANDA SONA ERECEK .

İletişimlerde dikkat özellikle iş kariyer konusunda anlaşmalarda gecikmeler olabilir. Merkür retrosu elektronik eşyalara, elektronik posta meali bilgiler bunlara dikkat. Yanlışlıkla başkalarına gidebilir. Bilgilerimiz çalınabilir. Merkür retrosunda araba alınmaz elektronik eşyalarda alınmaz bozulması an meselesi. Konuşmalar iş toplantıları için iletişimlerde sözcüklere dikkat edin burada yanlış bir söz çıkabilir, veya karşı tarafı siz yanlış anlayabilirsiniz, iletişim konularında kopukluk olabilir. Sınavları olanlar soru kitapçığını iyice okusun. Gözden kaçırdığınız bir kelime sınavda size olumsuz dönebilir. Merkür eğitimi de anlattığı için daha dikkatli olmakta fayda var. Öte yandan, uzun zamandır iş başvurusu yapıp bekliyorsanız Merkür retrosunda size dönüşler olabilir, ama yine de emin olmadan imza anlaşma yapmayın. Merkür retrosunda eski sevgili, eski dost eski bir arkadaş gelebilir. Uzun zamandır iletişim olmayan birisi emin olun retro bitince çevrenizde olmayacaklar. Retroyla gelen retroyla gider. Zihniniz yoğun olacak özellikle geçmişe eskiye gidenler olabilir. Belki bir çocukluk anıları özlem ile anımsayabilirsiniz. Geçmişte yarım kalan işler, konular tekrar önümüze gelebilir. Merkür retrosunda yeni şeyler başlatmak için doğru zaman değildir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: