Loading

09 – 10 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak Sözleşmeli Tekniker Giriş Sınavı ilanında belirtilen görev yerlerine ilişkin KPSSP93 puan türünden taban puanları ve sınava katılacak adaylar ile sınav giriş yeri açıklandı.

Adayların; kendileri için belirtilen tarihlerde saat 09.00’da sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adayların sınava girebilmeleri için, T.C. kimlik numarası ve fotoğrafı bulunan; Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı, sürücü belgesi veya kullanım süresi dolmamış pasaport belgesinden en az birini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bunlardan en az birinin olmaması durumunda aday sınava alınmayacaktır.

Tekniker (Bilgisayar) pozisyonuna ilişkin duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Tekniker (Elektrik) pozisyonuna ilişkin duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Tekniker (İnşaat) pozisyonuna ilişkin duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Tekniker (İklimlendirme) pozisyonuna ilişkin duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Tekniker (Tesisat) pozisyonuna ilişkin duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d