Loading

30 Nisan’da Boğa burcunun 10 derecesinde bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Uranüs’ün de kavuşumda olduğu bir tutulmada beklenmedik olaylar ve sürprizler gerçekleşebilir. Tutulma esnasında Yay burcu yükseliyor ve yöneticisi Jüpiter balık burcunda Venüs ile kavuşumda. İlahi aşklar, şifalar ve fırsatlar kapımızı çalabilir. Göçmenler, dinler, üniversiteler de gündemimizde olabilir. Doğa olayları (deprem, toprak kayması, sel) yaşanabilir. Özellikle sabit burçlar (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) hayatlarında köklü değişimler ve kadersel olaylar yaşayabilirler. Aniden gelişecek olaylar karşısında değişime direnmemeye özen gösterin. Para, emlak, tarım gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Güzel başlangıçlar yapacağınız bir tutulma olsun.

Koç: Yeteneklerinizi ortaya çıkarıp, parasal olarak kazançlar elde edebilirsiniz. Maddi ve manevi güzel destekler alabilirsiniz.

Boğa: Estetik, evlilik, yeni bir iş gibi birçok alanda kadersel ve köklü başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişisel konularınız gündeminizde olabilir.

İkizler: Manevi olarak bir uyanış yaşayabilirsiniz. Korku, kaygı gibi olumsuz duygulara dikkat edin ve sağlık kontrollerinizi yaptırın. Dua, meditasyon gibi şifa çalışmaları size iyi gelebilir.

Yengeç: Sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız bu dönem yoğun olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Gelecek ile ilgili hayallerinizi eyleme geçirebilir ve yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Aslan: Yeni bir işe başlayabilir ya da var olan işinizi değiştirebilirsiniz. Toplumdaki statünüz değişebilir. Bekârsanız evlenebilirsiniz. Kariyer konularınız önem kazanabilir.

Başak: Eğitim, medya, hukuk ve ticari konular gündeminizde olabilir. Uzaklara seyahat edebilir, yabancılarla bağlantı içinde olabilirsiniz. Yeni kültürlerle bir araya gelmeniz mümkündür.

Terazi: Banka, kredi, miras, sigorta gibi ortak kazançlar gibi finansal konular gündeminizde olabilir. Gelir ve gider dengenizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Ameliyat da bu dönem de söz konusu olabilir.

Akrep: Evlilik ve ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Aniden evlenme ya da boşanma gibi konular söz konusudur. Danışmanlıklar, ortak işler veya hukuk işleriniz de bu dönem gündeminize gelebilir.

Yay: Çalışma alanınız, sağlık konularınız, evcil hayvanlarınız ve günlük rutinleriniz ön planda olabilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmak faydanıza olacaktır. Yeni bir evcil hayvan sahiplenebilir ya da yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Oğlak: Yeni bir aşk aniden kapınızı çalabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak sanatsal yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Kimileri çocuk sahibi olabilir.

Kova: Yeni bir eve taşınabilir veya evinizle ilgili dekorasyon yaptırabilirsiniz. Aile büyükleriyle ilgili gelişmeler bu dönem söz konusudur. Kendi yuvanızı kurmanız da muhtemeldir.

Balık: Yeni bir eğitime başlayabilir. Kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz bu dönem gündeminizde olabilir. Araç alıp satma ya da ticari konular da söz konusudur.

Reklamlar

By Eylulastro

Astrologer. ⭐ Birth chart✨ instagram:Septemberastro Eylulastro@gmail.com

Bir Cevap Yazın

%d