Loading

Merhaba Kerim bey.
Oldukça geniş bir yelpazede ve yoğun bir çalışma alanımız olduğu için, en güzeli çalışmalarımızın yer aldığı dosyaları göndereyim dedim. Ayrıca, 2022 yılı için halen devam eden dört lokomotif çalışmamızı da ayrıca belirtiyorum. Çalışmalarınızda, kolaylıklar dilerim.(07 Nisan 2022 Perşembe-10.00)
Cumba Kültür Sanat Platformu Kurucu Başkanı
Deniz Ayfer Tüzün
0-537-…………. 
ayferdeniztuzun@gmail.com

CUMBA K.S.P. EDEBİYAT GRUBU ÇALIŞMA ALANLARI;
CUMBA FANZİN…
Cumba Fanzin, platformumuzun basılı yayını olarak 1 Şubat 2018 tarihinde hayata geçirilmiştir. A4 boyutunda, otuz iki sayfa, siyah beyaz olarak iki ayda bir yayımlanan Cumba Fanzin’de; şiir, öykü, deneme türünde yazılara yer verilmektedir. Ayrıca tarafımıza yazar ve şairler tarafından gönderilen kitapların da tanıtım yazıları ve kapak görsellerinin reklamları yapılmaktadır.
Cumba Fanzin’in Genel Yayın Koordinatörlüğü’nü Deniz Ayfer Tüzün, Editörlüğü ’nü Salim Nuri Cengiz, grafik ve tasarımını Ayşe Güray Koç ve Halkla İlişkiler ve Dosya Sorumluluğu ’nu Kerime Ural Cengiz yapmaktadır.
Fanzin Şubat 2022 itibariyle yaklaşık yüz okuyucuya ulaşmaktadır. Cumba Fanzin’e yazı göndermek, abone olmak ve ücretsiz kitap ve dergi reklamı vermek için aşağıdaki E-Posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
cumbafanzin@gmail.com

CUMBA AJANS & YAYINCILIK…
Cumba Ajans ve Yayıncılık, 1 Ocak 2020’de çalışmalarına başlamış olan, Cumba Kültür Sanat Platformu oluşumudur. Editörlük, kapak tasarım, çeviri, yayıncılık, tanıtım ve reklam hizmetleri veren Cumba Ajans ve Yayıncılık’ta editörlüğü ve çevirmenliği Salim Nuri Cengiz, kapak tasarım ve grafikleri Ayşe Güray Koç ve Genel Yayın Koordinatörlüğü ile şiir editörlüğünü Deniz Ayfer Tüzün yapmaktadır.
Cumba Ajans ve Yayıncılık şiir, öykü, deneme, roman türlerinde kitapların yayına hazırlanma sürecinde işleyiş göstermektedir. Çalıştığımız tüm kitapların reklam ve lansmanları da tarafımızca yapılmaktadır.
Kitap dosyalarınız hakkında bilgi almak için aşağıdaki E-Posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
cumbaajans@gmail.com

CUMBA EDEBİYAT YARIŞMALARI…
Platformumuz 2017 yılından beri, edebiyat yarışmaları düzenlemektedir. Öykü ve şiir alanlarında düzenlediğimiz yarışmalar neticesinde, dereceye giren eserler kitaplaştırılmaktadır. Amacı edebiyata katkı sunmak ve özellikle yeni kalemlere, edebiyat dünyasında yeni kapılar açmak olan yarışmamızın jüri listesi her yıl farklı isimlerden oluşmaktadır. Edebiyat yarışmalarımız hakkında bilgi almak için aşağıdaki E-Posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
cumbaedebiyat@gmail.com

CUMBA KÜLTÜR SANAT PLATFORMU İLETİŞİM BİLGİLERİ;
E-POSTA ADRESLERİMİZ
Platform Hakkında Genel Bilgilere Ulaşmak İçin
cumbasanatplatformu.istanbul@gmail.com
Cumba Fanzine Yazı ve Kitap / Dergi Tanıtımı Talebi Göndermek İçin
cumbafanzin@gmail.com
Cumba Ajans & Yayıncılığa Yayımlatmayı Düşündüğünüz Kitaplarınız İçin
cumbaajans@gmail.com
Cumba Edebiyat Yarışmaları Hakkında Bilgi Almak İçin
cumbaedebiyat@gmail.com
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
FACEBOOK https://lnkd.in/grXb2t9M

İNSTAGRAM @cumbasanat2015
TWITTER Cumba Sanat
YOUTUBE Cumba Kültür Sanat Platformu
MERKEZ ADRESİMİZ
Sultantepe, Yapma Bebek Sk. No: 12 Kurt Ap. Üsküdar-İstanbul
WHATSAPP
0537 ……………….. (Her gün 11:00 – 20:00 Arası)

*******************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: