Loading

Aslında her şey gülüşünle başladı. Bir mevsimin bahar oluşu, bir denizin yeşil ile buluştuğu yerde… Senin gülüşün oldu kalbimin heyecanı.

Kalbimin derinliklerine indikçe adını duyarım. Aynaya bakma artık çünkü gözlerimdesin. Gözlerimde resmin değil her halin var.

Gülüşün bir şehirde hatıra olarak kalırken edebiyatlaşan şiiri dudak payımdan kalp hisseme seni sığdıramıyorum. O yüzden gülüşünle başlayan her şey sadece duamda gizli kaldı.

HASAN AKBAL

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d