Loading

30 NİSAN BOĞA BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI YENİ AY
6 AY ETKİSİ DEVAM EDECEK
Bu tutulma Uranüsyen bir tutulma olacağı için sürprizlere açık olsun, ve ya şoklara hızlı gelişmelerin olacağı zaman dilimine geçiyoruz tutulma esnasında yay burcu yükseliyor. Gezegeni Jüpiter Balık burcunda venüsle kavuşum yapacak şifalanma adına muhteşem destek fırsatlar sunacak .en çok sabit burçlar etki alacaklar. Bir çok kişiye şanslar, fırsatlar, aşklar, ilahi sevgi olacağını söyleyebiliriz. Dinlerle ilgili konular, göçmenlere ilgili konular, olabilir. Uranüs devrimci bir gezegendir. İsyanlar, devrimler, yeni icatlar yenilikçi eskiyi unut yeniye gel boğa ♉ burcunda olacağı için konumuz toprak, barınak, beslenme, ihtiyaçlarınız tutulmanın etkisi 6,7 ay sürecek ve bu 6 ay içinde yaşanacak herşey kadersel olacak, finansal konular, verim, yer altı kaynakları, sanatçılar, Toprak ekimi bunlarla ilgili önemli farkındalık gelişmeler, başlangıçlar olabilir. Ani radikal hızlı kararlar alınabilir, insanların uyanışı birlik beraberlik içinde olma, yardımlaşma temaları yüksek olacak. Doğal olaylar, sel, yağmur, Toprak kayması, deprem gibi ani olaylar olabilir. 119 saros ailesine ait bu tutulma, ve Uranüs boğa burcunda daha önceki yıllarda 1914 birinci dünya savaşının başladığı zaman dilimi içinde bu akslar aynı şekilde tetiklenmiştir..
Yükselen burcunuza göre 6 ay içinde kadersel neleri getiriyor.
YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI :
Parasal olarak gündeminiz yoğun olacak, belki yeteneklerinizi ortaya çıkartıyorsunuz, kendi işinizi kurup kendi paranızı kazanacaksınız kendimize güvenmeniz için size büyük şans fırsatlar geliyor. Bunu değerlendirin hukuksal konunuz varsa bunun neticesi güzel olabilir. Maddi manevi destek alacağınız bir zaman dilimine geçiyorsunuz.
YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI :
Sizin Evinizde bir güneş ☀ tutulması ve yeni ay meydana geliyor. Size kadersel olarak yeni başlangıçlar sunacak, gezegeniniz venüs ♀ Jüpiterle balık burcunda kavuşum halinde size öncelikle şifa getiriyor, estetik olarak dış görünüşte değişiklik yapanlar olacak imajınız değişiyor. Uranüs size radikal kararlar alınabilir ani evlilik yapanlar olacak, kötü bir evliliği olanlar bir hamle ile bitirme kararı alabilir. Yer değiştirme, yeni çevre, yeni insanlar hayatınıza girebilir. İşle ilgili size fırsat şanslar geliyor.
YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI :
Manevi olarak bilinç altımızda bir uyanış olacak kendinizle kalmak meditasyon yapmak içsel huzuru bulmak için enerji çalışmaları yapabilirsiniz. Korku, kaygı, hastane, kapalı alanlar bunlarla ilgili gündemler olabilir. Gizli düşmanlara dikkat bazı kontrol dışı olaylar olabilir. Sağlık olarak rutin kontrolleri yaptırın. Gelecekle ilgili projeler kararlar için kendinizi çekme düşünme ve karar verme vakti
YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI :
Gelecekle ilgili umutlar, projeler, kararlar, sosyal çevre, arkadaşlar, guruplar, dernekler bunlarla ilgili konularınız aktif olacaktır. Yeni başlangıçlar yapanlar olacak, yeni ortamlara girebilirsiniz yeni insanlar tanıyabilirsiniz eğitim konuları, çocuklarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Kimileri çocuk sahibi olacak, kalbi boş olanlara yeni bir aşk gelebilir bu arkadaş ortamından veya arkadaş aracılığıyla olabilir. Zorlu evliliği olanlar bitirme kararı alabilir.
YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI
Statü değişikliği yükselme toplumda saygınlık eşiniz aileniz bunlarla ilgili güzel neticeler olabilir. Bekarlar ani bir kararla evlilik kararı alanlar olabilir. İş değişikliği yeni başlangıçlar uzun vadeli sağlam işlere imza atanlar olacak toplumda tanınırlık, ciddi kararlar alabilirsiniz sıkıntılı evliliği olanlar bitirme kararı alabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa işle ilgili bu haber elinize geçiyor. Kadersel olarak başlayacağınız yeni girişimler sizi daha çok güzel yerlere taşıyacak.
YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI :
Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir, eğitim, uzak yerler, medya, yayıncılık, uzak seyahatler, hukuk konuları, ticari bağlantılar işle ilgili konular, aşkta yeni başlangıçlar kimileri yurt dışına çıkabilir. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarıla bir araya gelebilirsiniz onlardan destek alanlar olabilir. Kimileri yurt dışından biriyle evlilik yapabilir. Yeni kültürlerle bir araya gelebilirsiniz. Uzakta yaşayan akrabalarla ilgili konular olabilir.
YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI
Nafaka, kredi, alacak verecek, tazminat, sigorta, pirim, miras, ortaklık veya ortaktan gelen para, başkalarının parasını değerlendirme belki bir miras gündemi olabilir. Bankadan kredi çekmek için baş vurduysanız bununla ilgili neticeler olabilir. Yurt dışı bağlantılar, kuranlar olabilir. Hukuk mahkeme işiniz varsa bunlarla ilgili konularınız olabilir. Aşkta şifalanma olabilir. Kalbi boş olanlara hayatınıza yeni bir enerji girecek, zorlu evliliği olanlar bitirme kararı alabilir.
YÜKSELEN AKREP BURÇLARI :
Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte önemli gündemler başlangıçlar yapanlar olacak, belki yeni bir iş ortaklığı düşünsünler olabilir. Kimileri evlilik kararı alabilir kalbi boş olanlara yeni bir aşk gelebilir miras nafaka kazançlar olabilir. Kimileri yeni bir ev alabilir, bu bir iş yeride olabilir. Uranüs sizin 7 Evinizde size ani sürpriz gelişmeler getirecek bu yeni başlangıçlar olabilir. Evlilik kararı gibi kimileri de birşeyleri bitirme kararı alabilir, evlilik ortaklık gibi dikkat çekiyorsunuz aşkta eğlence sanat hobi çocuklar bunlarla ilgili yeni gelişmeler başlangıçlar olabilir.
YÜKSELEN YAY BURÇLAR :
Bu tutulma esnasında sizin burcunuz yükselişte, size çok güzel şanslar fırsatlar sunacak, bir büyüme söz konusu olabilir. Kariyerde iş değiştirme veya yeni bir biro açma projeleriniz için ani kararlar değişiklikler söz konusu olabilir. Sağlık olarak kronik rahatsızlığa dikkat edin. Kontrollerinizi yaptırın iş arkadaşlarınızla ilgili önemli gündemler kararlar olabilir. Kimileri iş değişikliği veya işten ayrılma kararı alabilir. Günlük rutin işler yoğun olacak evcil hayvan edinebilirsiniz. Evcil hayvanları olanlar onların bakımıyla ilgilenebilir.
YÜKSELEN OĞLAK BURCU :
Aşk, sanat hobi çocuklar ile yoğunluğunuz olacak, kimileri çocuk sevinci yaşarken kimileri çocuklarının güzel haberlerini alabilir, söz nişan olabilir. Yeteneğinizi ortaya çıkabilir hobilerinizle para kazanacağınız işler yapabilirsiniz, yeni kararlar getirecek durumlar söz konusu olabilir kadersel durumlar yaşayabilirsiniz. Bu kimileri için evlilik kararı alabilir, kimileri için ayrılık kararı olacaktır. Çocuk isteyen bir bireyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz. Bazı kazançlar size güzel imkanlar dahilinde geliyor para harcamalara dikkat ⚠ parayla ilgili sınavınız olabilir.
YÜKSELEN KOVA BURÇLARI :
Ev, aile yuva atalar kökler, aile büyüklerinin sağlığına dikkat kimileri ev almayı düşünebilir, ev tadilat tamirat yapanlar olacak, bir yer değişikliği söz konusu olabilir, miras konuları gündemde olabilir. Riskli yatırımlardan uzak durun. Evinizi kiraya verip oradan ek kazanç elde edenler olacak, öte yandan aşkta sürprizlere açık olun, çocuklarınızla ilgili güzel neticeler olabilir.
YÜKSELEN BALIK BURÇLARI
Sizin Evinizde venüs Jüpiter kavuşum yapacak size muhteşem fırsatlar şanslar sunacak, yakın çevre kuzenler kardeşler bunlardan iyi destek alabilirsiniz seyahatler söz konusu olabilir yarım kalan eğitimi tamamlayanlar olabilir. Bir yükseklik yaşıyorsunuz aracınız varsa onunla ilgili konular olabilir. Araç alma satma konuları gündeme gelebilir. Radikal kararlar alabilirsiniz evlilik ve ev ile ilgili maneviyatınız yükseliyor. şifalanma adına dua meditasyon yapmak iyi gelecek ticari konular, pazarlama satış alım satım konular olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d