Saat.13.00–20.00 arasında;Mustafa Necati Yeşilyurt Kültür Merkezi-Esenlik Mahallesi, Ordu Caddesi, No.106-110 Karabağlar-İzmir
Tel.0-232-2936071 veya 0-232-2936123 adresinde.
Proje Genel Koordinatörü:;Ümit Yaşar Işıkhan,
Program Sunumu;Fatma Elvin Öztürk–Kutluhan Nesil,
Küratör;Şefkat İşlegen,
Performans Sanatçısı Org.;Seher Söyleme Çelik.
ONUR KONUĞU;
Jona Dividi (Arnavutluk),
Alireza Ghoojari (İran).
YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ;
Tiyatro;Genco Erkal,
Edebiyat;Yaşar Aksoy.
BAŞARI ÖDÜLÜ;
Sinema;Gülten Taranç,
Müzik;Ercan ve Gökhan Çağıran,
Müzik;Nil Göksel.
RESİM;
Afet Yayla-Ayfer Uz-Atos-Aysu Günay-Ayten Köse-Ayten Mungan- Bedri Karayağmurlar-Çetin Erokay-Emine Tokmakkaya-Faden Suzan Kudsioğlu-Fahriye Duran Kıyman-Fatma Elvin Öztürk-Filiz Pelit- Funda Alkan Cumbul-Hasan Erdemir-Hayal İrtegün-Hüsna Dişbudak-Lale Temelkuran-Latife Akın-Mehmet Aslan-Mehmet Genç-Mustafa Ali Kasap-Nasır Türk-Nermin Ayhan Urgancı- Neş’ever Gür-Nevai Metin Memmedoğlu-Neval Kafescioğlu- Nurhan Kırsoy-Onur Baran Işıkhan-Özgür Şanlı-Özlem Tok-Rana Sirkecioğlu-Seba Uğurtan-Sedat Kumova-Seher Söyleme Çelik- Semra Özar-Sezin Haşıcı-Sevinç Tuncel-Şefkat İşlegen-Türkan Kudsioğlu-Yıldız Arun-Clemens Beungkun-Güney Kore/ Burhan Ahmei-Makedonya-Elizabeth Tuganova (Rusya)-Mohammed Kara (Damour-Suriye)-Nevai Metin Memmedoğlu (Azerbaycan)-Kiron Soni Gupts (Hindistan)-Palash Paul (Hindistan)-Petia Papazova(Bulgaristan).
FOTOĞRAF;
A.Beyhan Özdemir-Ahmet Tuncay Karaçorlu-Eral Aytemiz-Gönül Ocak-Gözde Yenipazarlı-İskan Kazak-Mehmet Oflazoğlu-Nergiz Benzaquen-Seda Şengök.
SERAMİK-HEYKEL;
Dijle Talun-Ecem Korkmaz-Emine Gümüşoğlu-Gönül Ocak-Lara Akdemir-Mehmet Gökay Özerim-Selcan Kına-Selmina Melikoğlu-
SİNEMA;
-Yağmurlarda Yıkansam–Gülten Taranç,
-Meleğin Sırları/Broken Angel-Tülay Pırlant.
MÜZİK;
Ercan Gökhan Çağıran-Nil Göksel- Hamed Darabi-Cengiz Onur-Alp Murat Alper–Sabina Urfan–Özce Turaç Onur-Arda Diker-Alara Tokmakoğlu-Efruz Fulin Dokur-Eylül Yazıcı-Artun Akdora-Deniz Can Ertan.
SÖYLEŞİ-GÖRSEL SUNUM;
Seda Şengök-Şefkat İşlegen
ŞİİR;
Yaşar Aksoy-A.Zübeyde Seven Turan-Atilla Er-Asım Öztürk-Aydın Şimşek-Aysel Karaaltı-Bedri Karayağmurlar-Bilsen Başaran-Cem Seyhun Ünbay-Coşkun Şimşekli-Dilek Özkan-Dizdar Karaduman- Duygu Taylan-Erdinç Ozan-F.Elvin Öztürk-Fatma Aras-Hael Srour- Hakan Tartan-Hasan Kulakoğlu-Hüseyin Peker-Hüveyda Evgin- M.Mahzun Doğan-Mehmet Sarsmaz-Mutlucan Güvendir-Mustafa Gökçek-Neslihan Perşembe Kulakoğlu-Neval Savak-Oğuz Tümbaş- Selami Şimşek- Seval Arslan-Şevki Özdemir-Ümit Yaşar Işıkhan- Veysel Gültaş-Yıldız Arun-Yusuf Alper-Yücelay Sal.
BANDO RIO;
Hülya Gül.
MASKİZM;
Eylem Sürer.

*******************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: