Loading

25 NİSAN PAZARTESİ HERKESE MERHABA
Ay satürn ile kavuşum yaparken daha mantıklı olmak işler konusunda biraz zorlanmalar olabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz, kısıtlayıcı ve zorlayıcı enerjiler barındırıyor, Ayın boğa burcundaki Merkür ile etkileşimi olacak daha verimli olma finansal olarak destek alabilirsiniz fikirlerinizi paraya çevirebilirsiniz boğa sağlamlık ister ardından
Ay boşluğa geçiyor aklımızın neye karar vereceği hakkında aslında kararsız kalırsınız, Boşlukta olan Ay size yanılma payı çok verir boş bir anda karar verdiğiniz her ne ise sonra pişman olabilirsiniz. doğru bir zaman değildir. Ay’ın öğleden sonra saat 13.12 de balık burcuna geçişinden sonra kararları vermeniz daha sağlıklı ve sağlam olur. Ay Balık burcunda
İki üç gün etkisi sürecek olan Merkür ve Neptün’ün güzel desteği olacak balık burcunda ay venüs ♀ beraber. Olumlu çok güzel enerjiler barındırıyor. Manevi çalışmalar Ritüel, meditasyon okült konular dilek dua, niyetler, bunlar için çok önemli ve açık güzel enerjiler barındırıyor başlayın dua etmeye Yeter’ki i içten dile iste evrene gönder. Allahın izniyle neden olmasın. Oldu oldu oldu.
Ayın balık burcunda oluşu hep beraber daha duygusal, ve sezgilerimiz güçlü olabilir bu zaman dilimi içinde gördüğünüz rüyalar gerçek olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İlham kaynağınız çok güçlü ve yaratıcı güzel enerjiler sizinle. Akşam saatlerinde balık burcundaki Ay’ın Boğa ♉ burcundaki güneşle çok güzel bir etkileşimi olacak sevdiklerimizle güven ihtiyacımız konfor, yeme içme, alışveriş, parasal olarak, aile büyüklerinin desteği, daha duygusal ve hassas sezgilerimiz kuvvetli olurken bu saymış olduğum faktörlerle ilgili güzel neticeler olabilir.
Gece saat 23. 30 da balık burcundaki Venüs ♀ İKİZLER ♊ burcundaki ceres ile sert açısı  olacak, ceres kendimizi adadığımız yer, veya konu, insan, insanlar, burada kendinizi nete çok fazla adammışsanız ve manevi olarak fazla fedakar olup merhametli davrandığınız ne varsa burada teraziyi bozdunuz demek, sağlığa dikkat ⚠ iletişimlere dikkat aile, çocuklar, anneler, kızlar burada iletişimlerde stres kopuş olabilir dikkatli ve sağduyulu olalım.

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d