Loading

AY TERAZİ BURCUNDA
Evlilik, ortaklık, partner, açık düşmanlar, diplomasi ilişkiler, kontrat, imza, anlaşma, tanıdıklar, sen ben diyalogları, eleştiriler, birlikte yaşanan kişiler başkalarıyla uyum, ahenk,sanat uyum, objektif olma, danışmanlık, destek, hak, hukuk, adalet, bunlarla ilgili bir çok konuyu deneyimliyor olacağız.
Gerek dünya ve ülkece, gerek kişiler olarak. 15 Nisan sabah erken saatlerde Mars ♂ balık burcuna geçiş yapacak ve 25 Mayısa kadar Mars ♂ balık burcunda seyrine devam edecek.
Marsın balıktaki enerjisi duygusal bir savaşçı olur. Manevi konularda duyarlıdır. Herşeye hemen tepki verir. Eyleme geçebilir. İlahi değerler için mücadeleci olur. İstediğini elde edene dek duygu sömürü yapar, ve kurban gibi kendini hisseder. Adalet duygusu gelişmiştir. Olaylara evrensel açıdan bakar. Bütünün hayrı için harekete geçmek ister. Fantezi ve hayalleri peşinde koşar.
Akşam saatlerinde Ay’ın koç burcundaki Şironla sert etkileşimi olacak, gerek duygusal olarak gerek beden olarak yaralara dikkat ⚠

İkili ilişkiler ortaklık evlilik her türlü ilişkileri gözden geçirme vakti. Ve denge arayışı içinde olmak ister. Ayın ışığı büyürken Bir gün sonra Terazi burcunda dolunayı yaşayacağız ve dolunayın ışığı  saymış olduğum terazinin bu faktörlerini bu dolunayda  deneyimliyor olacağız. Plütonik bir dolunay olacağı için ilişkilerde dönüşüm de olabilir. Konuşarak anlaşmalar olabilir. Dönüşümün olmadı yerde yıkım olur. Bir şeyler ya iyileşmeli yada bitirmeli enerjisi yoğun olacak.
Diliyoruz iyileşme güzellik olsun
Ama enerjisi bitmiş sizi dibe çeken herşeyi de bırakma zamanı.

Tutunup Kaldığım hallerimden ilerlememin önünde duran engellerden beni bağlayan sözlerden, sözleşmelerden, geçmiş karmik bağlantılardan olumsuz düşüncelerden kurtulmaya vazgeçmeye hazır mısınız?
O halde EVET demeniz yeterli.
     
ŞİFANIZ OLSUN

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: