Loading

8 NİSAN 2022
BALIK BURCUNDA JÜPİTER NEPTÜN KAVUŞUMU OLACAK. DAHA ÖNCE 1856 YILINDA OLMUŞ
VE BİR DAHAKİ KAVUŞUMU 2188 YILINDA OLACAK.

Şans fırsatlar gezegeni Jüpiter büyümeyi bolluğu, şifayı anlatır, dini ruhani konuları, Neptün hayalleri umutları ruhani büyümeyi içsel huzuru, dua, meditasyon okült konular gizli saklı şeyler hapishane, hastane, doktor, hemşire, Neptün’ün konuları bunlarla ilgilidir. Jüpiter fırsatlar gezegeni ve Neptünle kavuşumu büyük şifalanma şanslar fırsatlar büyümeyi anlatır. Dinlerle ilgili konular olabilir.

Jüpiter balıkta yöneticidir., enerjisi doğru çalışır. Maddi ve manevi olarak şanslar yaratır. Bu sadece ülkemiz adına değil dünyaca ilgili konuları kapsar. Sevgi ve merhamet duygusu artar. Yardımlaşma, koruma, kollama, fedakarlıklar barış şifa bunlarla ilgili bir farkındalık bir uyanış olacağını söyleyebilirim. Ruhani ve uhrevi konular yoğun olabilir. Çok önemli bir gökyüzü etkisi olacak. Dünya ve ülkemiz adına fırsatlar, bereketler kapısını açacak. Özellikle bu zaman dilimi içinde bol bol dua edelim, meditasyon, namaz  nasıl yaparsanız yapın ama bu enerjiyi kaçırmayın. Dinle ilgili konular yeni bir şeyler duyabiliriz. Sezgilerimiz çok güçlü olacak bazı gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı sisli konular netlik kazanacak insanların dünyada uyanışı insanlık için merhametli olmak, bağımlı olduğunuz kötü bir alışkanlık ta olabilir. Bunlardan kurtulma bırakma enerjisi Yüksel size destek verecek. Kadersel ve fırsatlar sunacak, hastane, ilaçlar bunlarla ilgili gündemler olabilir. Hapishanelerle  ilgili bazı kararlar gözden geçebilir. Af çıkabilir. Jüpiter kapalı alanda olanlara şifa verebilir.

Yeter ki görmeyi bilin. Balık 隆‍♂️ su elementi Neptün ve Jüpiter kavuşumu bir konuda denizlerin taşması sulardan gelen sıkıntılar, doğal gazlar yer altı kaynakları , doğal afetler bunlarla ilgili gündemler olabilir. Pluton Oğlakta ve kova ♒ burcuna geçiş yapacak. Kova burcu hava elementi burada nükleer santral, silah, füze, bunlarla ilgili gündemler sıkça duyulabilir.
diliyoruz Neptün Jüpiter kavuşumu ile dünyada ve ülkemizde huzur barış bolluk bereket sağduyu insanların birbirine merhametle yaklaşması ve kalp gözünün açık olması.

Kalp gözü kapalı olana hiç kimse bir şey yapamaz. Ve kendine de hayrı olmaz bu güzel enerjileri kalp gözü açık olup uyananlar görecek.
Burçlara etkisi.

KOÇ BURCU : Bu kavuşum size şifa getiriyor. Hapiste olanlar için özgürlük gelebilir. Dua meditasyon yapmak için güçlü etkisi olacak kendinizi yeniden yapılandırıyorsunuz.

BOĞA BURCU :Bu kavuşum size hayalleriniz için güzel destek verecek umutlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz

İKİZLER BURCU :Bu kavuşum, İş statü kariyer konusunda güzel destek verecek şansı fırsatı yakalıyanlardansınız.

YENGEÇ BURCU : Bu kavuşum, Felsefe din yurt dışı konular olabilir. Bir yerlere gitme taşınma konuları olabilir. Eğitim alanlar size fırsat şans sunacak

ASLAN BURCU : Bu kavuşum, miras nafaka kredi konuları, eşiniz sevgiliniz ile daha çok ilgili olabilirsiniz bu zaman dilimi içinde daha sakin ve uyumlu olursanız sürpriz fırsatları ele alacaksınız.

BAŞAK BURCU :Bu kavuşum ortaklık evlilik kontrat imzalar konusunda size sürprizler şanslar verecek.

TERAZİ BURCU : Bu kavuşum iş sağlık konularınız yoğun olacak kötü bir alışkanlık varsa bırakabilirsiniz, bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz.

AKREP BURCU :Bu kavuşum, çocuklarınızla ilgili güzel neticeler olabilir. Kimileri çocuk sahibi olacak, aşkta şifalanma olabilir.

YAY BURCU : Bu kavuşum, size ev ile ilgili şanslar verecek, yer değişikliği aile içinde kutlama bazı fırsatlar elinize geçiyor.

OĞLAK BURCU :Bu kavuşum size kardeşler kuzen komşular bunlarla ilgili şifalanmayı getiriyor. Eğitim kısa seyahatler olabilir. Araba almak için jüpiterin desteği olacak

KOVA BURCU :Bu kavuşum parasal olarak sürpriz kazançlar sunacak, mal mülk konularında fırsatlar elinize geçiyor.

BALIK BURCU :Sizin Evinizde muhteşem bir kavuşum olacak, size ruhani olarak şifalanmayı getiriyor  hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için fırsat sunacak. Miras konuları olabilir. Önemli bir süreç Bilinciniz açık ve  her konuda şifalanmayı getiriyor.
            

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d