Loading

Devrim Aktürk

Atatürk Üniversitesi’nde öğrenci olarak eğitim alan Mustafa Özdemir ve Bayram Köksal’ın hazırlayıp sunduğu “Sevdamız Spor” programı, 102.0 Radyo Üniversite’de büyük bir ilgiyle başladı.

Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri olan Mustafa Özdemir ve Bayram Köksal’ın hazırlayıp sunduğu “Sevdamız Spor” programı, 102.0 Radyo Üniversite’de büyük bir ilgiyle başladı.

Programın bu haftaki konuğu RadyoSpor’dan Spor Kazanı programı sunucusu ve aynı zamanda İspanyol AS Gazetesi’nin Türkiye Temsilcisi Mustafa Özgür Sancar’dı. Mustafa Özdemir’e özel açıklamalarda bulunan Sancar, Galatasaray ve Barcelona arasında geçecek olan karşılama ve Süper Lig’den dört büyükler hakkında yaşanan son gelişmeleri ile beraber, aynı zamanda hakem istifaları ile ilgili önemli bilgiler ve detaylar verdi.

Sunucular Özdemir ve Köksal Türkiye’de devam eden yerel ve ulusal, aynı zamanda Dünya sporunda da İngiltere, İspanya, Almanya ve İtalya Liglerindeki son durumlara değinildi.

Gelecek hafta sürpriz konuklarla programa devam edeceklerini söyleyen Sunucu Özdemir, artık başta Erzurum olmak üzere, tüm Türkiye’de sporun yeni adresinin Sevdamız Spor programı olduğunu söyledi. Aynı zamanda yaptıkları çalışmalar dolayısıyla Teknik Masa’dan Öztürk Nihat Ünal’a teşekkür etti.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: