Loading

GÜNAYDIN 🌺

Güne ay’ın oğlak Burcuyla başlıyoruz Ay duyguları ifade ettiği için duygusal olarak kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Aklımız fikrimiz iş kariyer konusu olabilir. Özellikle anne, abla kadınlarla ilgili sorunlar çıkabilir. Duygusallıktan uzak mantığıyla hareket etmek ister. Eğlenceden uzak hatta şaka dahi kaldıramaz. Ciddiyet ve disiplin önceliklidir. Ay Oğlakta planlara, kurallara, geleceklere oldukça bağlıdır. Kalıcı işler yapmak için güçlüdür. Biraz soğuk mesafeli olaylara karşı daha sert tepki gösterme söz konusu olabilir. Bu gerek siz gerek karşınızdaki insan olsun 2 gün bu enerjiler yoğun olacak. Peki gün içinde etkileşimler neler. Ay’ın Gğneş’le stresli etkileşimi olacak özellikle otoriter kişiler, patron, baba gibi kişilerle inatlaşmamaya özen gösterelim biraz gergin enerjiler barındırıyor. Erkeklerin fevri tutumu olabilir özellikle  iletişimlere dikkat tartışmalardan kaçının.İş kariyer konusunda projeleriniz için aceleci olup biraz gergin hava olabilir.

ÖZELLİKLE kadınların trafikte dikkat ⚠ düşmelere kazalara tenha yerlerden geçmeyin mümkün mertebe bu iki gün evden çıkarken 7 defa ayelterkursi okumalarını rica ediyorum 🙏Ay’ın kiron’la sert etkileşimi olacak birlikte annemizin,ablamızın ,eşinizin bayanlara sözleriniz acı olabilir hal ve hareketlere dikkat ⚠ yoksa yara alanlar olabilir. Sabır ve sakinliği koruyun.

HER GÜN OKUYUN AMA BU İKİ GÜN SIKÇA OKUYUN.

AYELTERKURSİ

Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm,lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard,men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih,ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm,velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard,velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.ŞİFANIZ OLSUN 🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d