Edirne Belediyesi tarafından çocukların sanat sevgisini arttırmak amacıyla ‘Baharın Gelişi’ isimli karikatür ve resim yarışması düzenlenecek. Edirne sınırlarında okuyan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılabileceği yarışmada karikatür 3 ayrı kategoride (ilkokul, ortaokul, lise), resim yarışması da 3 ayı kategoride (İlkokul, ortaokul, lise) değerlendirilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi ise 16 Mayıs 2022 tarihi olarak belirlendi. Eserler, 23 Mayıs 2022 tarihinde jüri tarafından değerlendirilecek, sonuçlar ve ödül töreni ise 30 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Karikatür Yarışmasında, birinci olan eser sahibine bin TL kırtasiye çeki, ikinci olan eser sahibine bluetooth kulaklık, üçüncü olan eser sahibine ise flash bellek;  Resim Yarışmasında birinci olan eser sahibine bin TL kırtasiye çeki, ikinci olan eser sahibine bluetooth kulaklık, üçüncü olan eser sahibine ise flash bellek hediye edilecek.

Öğrenciler, Hasan Ali Yücel Çocuk Müzesi ve Edirne Kent Müzesi’ne karikatür ve resimlerini bırakarak yarışmaya katılım sağlayacak.

BAHARIN GELİŞİ KONULU KARİKATÜR YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI VE YARIŞMA ŞARTNAMESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN…
 
BAHARIN GELİŞİ KONULU RESİM YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI VE YARIŞMA ŞARTNAMESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN…

KAYNAK:https://www.edirne.bel.tr/

Reklamlar

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: