Loading

Güneş’in ve Ay’ın Balık burcundaki kavuşumuna Jüpiter de ortak oluyor. Duygular, mistik, spritüel ve sanatsal konulara bu dönem ilgimiz artabilir. Bağımlılıklara, kendimizi kandırma durumlarına dikkat edelim. Balık burcunun ilahi özelliklerine odaklanıp, içsel huzurumuzu koruyup birazcık daha sanatsal yaratıcılığımızı ortaya çıkarabiliriz. Bir süredir hayallerimizdeki isteklerimizi bu dönem eyleme dökmeye başlayabiliriz. Yeniay haritasında Terazi burcunun yükseldiğini görüyorum. İlişkiler gündemimizde olacaktır. Özellikle ailevi ilişkiler de gündemimizde olabilir. İlişkilerimizde alma verme dengemizi korumaya bakalım. Özellikle Venüs’ün Mars’ın ve Pluto’nun da Oğlak burcundaki kavuşumu ile ilişkilerde ve parasal konularda tutku, güç ve somut değerler ön planda olacaktır. Birazcık daha gerçekçi, azimli ve yoğun duygular içerisinde olsak da şiddet ve aşırı hırs gibi bizi yıpratan durumlardan uzak durmaya çalışalım. Uranüs destekli bu güzel Yeniay’da önümüze gelecek fırsatları değerlendirmek faydamıza olacaktır. İş, meslek ve çalışma hayatımızda önemli başlangıçlar yapmamız söz konusudur. Aynı zamanda Ay Düğümlerinin Venüs, Mars ve Pluto’ya güzel açısı ile kimileri sağlam adımlar atabileceği bir ilişkiye başlayabilir. Merkür’ün ve Satürn’ün Kova burcundaki bu kavuşumuyla da düşüncelerimiz konusunda sorumluluklar alıp, olaylara birazcık daha gerçekçi bakabiliriz. İnternet, teknoloji ve diğer sosyal bağlantılar da gündemimizde olabilir. Herkes için güzel bir yeniay olmasını diliyorum ve kısaca burçlara değinmek istiyorum.
Koç: Bu Yeniay ile birlikte ruhsal konulara yönelmek isteyip, birazcık daha içsel huzurunuzu korumaya çalışabilişiniz. Meditasyon, yoga, dua gibi konulara yönelerek kendinizi iyileştirip, başkalarına da şifa olabilirsiniz.
Boğa: Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle bu Yeniay’da birazcık daha meşgul olabilirsiniz. Hayalleriniz ve gelecek planlarınızda iyimser bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz için önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Gruplar, vakıflar, topluluklar ve organizasyonlar gündeminizde olabilir.
İkizler: İş ve kariyer konusunda yeni adımlar atabilirsiniz. Kimileri yaptığı işte daha çok yükselirken, bazıları uzun zamandır yapmak istediği bir işe başlayabilir. Sistem size kariyerle ilgili güzel fırsatlar verirken, statünüz de değişebilir.
Yengeç: Bu Yeniay ile birlikte yurtdışı, seyahatler, üniversiteler gündeminizde olabilir. Uzak bir yolculuğa çıkabilir ya da uzun zamandır almak istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Farklı kültürler ya da yabancılarla iletişim halinde olabilirsiniz. Ufkunuz daha da genişleyebilir.
Aslan: Finansal konular bu yeniayda gündeminizde olabilir. Miras, kredi ya da ortak paylaşımlar da şanslı olabilirsiniz. Kimilerine uzun zamandır beklediği para gelirken, kimileri de borçlarını kapatabilirler. Ruhsal olarak bir iyileşme de söz konusu olabilir.
Başak: Evlilik ve ortaklık konuları bu Yeniay ile birlikte gündeminizde olabilir. Nişanlanma, evlenme gibi hazırlıklar yapıyor olabilirsiniz. Bekar olanlar ise yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkisi olanlar ilişkiyi daha ciddi bir noktaya taşıyabilir. İş ortaklıkları ya da bir başkasıyla yeni bir işe başlama da söz konusu olabilir.
Terazi: Bu Yeniay ile birlikte iş ve meslek konularında yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da işinizde bölüm değişikliği yapabilirsiniz. Bedenen de iyileşme ve yenilenme söz konusu olabilir.
Akrep: Aşk, hobiler, çocuklar bu Yeniay ile birlikte gündeminizde. Kimileri yeni bir aşka başlarken, evli olan bazı kişilerinde çocukları olabilir. Sanatsal konularla ilgilenmek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz.
Yay: Bu Yeniay ile birlikte yeni bir ev alma ya da taşınma konunuz gündeme gelebilir. Kimileri evlenip kendi yuvasını kurarken, kimilerinin de ailelerine yeni üyeler katılabilir. Ev içerisinde dekorasyon gibi düzenlemeler de söz konusu olabilir.
Oğlak: Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, eğitimleriniz ve kısa yolculuklarınız bu Yeniay ile gündeminizde olabilir. Kimileri kısa yolculuklar yaparken, kimileri de bir eğitime başlayabilir. Yakın çevre ile iletişim yoğun olabilir.
Kova: Bu Yeniay ile birlikte kazançlarınızı arttırılabilirsiniz. Bereketli bir finansal durum söz konusu olabilir. Yeni yatırımlarınız da gündeme gelebilir. Harcamalarınız konusunda tedbirli olmanızda fayda var.
Balık: Kişisel olarak birçok yenilikler bu Yeniay ile birlikte kapınızı çalabilir. Fiziksel ya da ruhsal olarak değişiklikler ya da başlangıçlar yapabilirsiniz. İş, kariyer, evlilik gibi büyük değişiklikler hayatınızda söz konusu olabilir. Hedeflerinizi ve hayallerinizi bu dönemde kolaylıkla eyleme dökebilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: