Loading

HERKESE MERHABA
ÇANAKKALE ZAFERİNİN 107. YILI DÖNEMİNDE
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, SİLAH ARKADAŞLARI ve AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ  RAHMETLE MİNNETLE DİLİYORUZ .
      
Sabah saat 10.18 de Başak ♍ burcunda bir dolunay  gerçekleşti. Ay başak burcunda ve dolunayın ışığı ile artık herkese bir aydınlanma ışık farkındalık geliyor.
Başak ♍ burcu iş çalışma eğitim rutin işler, sağlık, evcil hayvanlar, analiz, dikkatli, mükemmeliyetçi, bu dolunayda daha çok kendinizi ve karşımızdaki insanları sorgulayacağız
Öncelikle kendi içimize dönüyoruz, neler yaptık ve ne için değdi mi gibi sorgulamalar başlıyor aynaya bakıp Kendimizle yüzleşmek hesaplaşma kaçırdığınız detayları şimdi farkına varıp gözden geçirmek

2 martta balık yeni ayında başlattınız bir şeylerin bu dolunayda mahsulünü görme bir şeyleri tamamlama nihayete ermesi gibi.

Sağlık güzellik hijyen iş konuları yoğun olacak. Öte yandan bağırsakları, sindirim sistemi bunlar daha hassas olabilir.
Strese dikkat ⚠

Oğlak ♑ burcundaki pluton ile bu dolunayın  sert açısı başladı. Hayatınızda değişmesi gereken bir şeylerin değişeceği, bitmesi gereken enerjileri göndermeniz gerektiği, belki de bir dönüşüm içine girdiniz artık siz eski siz değilsiniz.

Önümüzdeki bir yıl’a etkisi olacak bu dolunay  gerek Dünyamıza gerek ülkemize ve her birimize sağlık güzellik huzur mutluluk bolluk bereket başarı getirmesini dilerim  inanıyorum ki böylede olacak.

İnsanların bu dolunayda bir birine daha merhametli olacağı, toprağın kıymeti mahsulün ekimi, buğday  mısır  bir çok verim alacağımız ülkemizi zenginleştirecek topraklarımıza tohumları ekmek ile ilgili. Konuların gündeme yoğun bir şekilde geleceği zaman dilimi içerisine giriyoruz.

BOLLUK ZENGİNLİK BEREKET ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE DİLİYORUM…. HAYIRLI CUMALAR 

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d