Loading

MERKÜR BALIK BURCUNDA 28 MARTTA KADAR BURADA KALACAK
Merkür Güneş Sisteminde en küçük ve Güneş’e en yakın gezegendir . Yaklaşık 88 Dünya gününe eşit yörüngesi ile Güneş Sistemindeki diğer gezegenlerden daha hızlıdır.
Astroloji’de Merkür, zihni anlatır. Aklını nasıl kullanacağını öğrenme, öğretme, iletişim entelektüel uğraşları anlatır. Akıl ve ruh arasındaki bağlantıyı sağlar. Kişinin matematik ve ticari yeteneği alışveriş tarzını gösterir. Düşünce, öğrenme, trafik, bilgi, hız, bilinç, hareket beceri, sempati, hüner, çabuk, hevesli, meraklı Merkür bunlarla ilgilidir..
Merkür Balıkta daha sezgisel ve biraz içe dönük olabiliriz. Hayal dünyamız, sınırsız olabilir belki bir kitap yazabilir ilham kaynağınızı geliştirip sanat hobi gibi yönlerinizi ortaya çıkartabilirsiniz bu zaman dilimi içinde gördüğünüz rüyalar haberci mesaj içerikli rüyalar olabilir.  fazla hassas olabilir duygusal olarak mantıken yanlışlıklar olabilir özellikle parasal olarak kandırılmalara dikkat. Özellikle yapılacak işler anlaşmalar riskli olabilir balık burcunun yönetici gezegeni Neptün yanılgı ve hayal kırıklığıda verebilir. Sağlam işler için iyi bir araştırın daha sonra imzaları atın muazzam sonuçlarda yaşanabilir. Merkür’ün balık burcunda  olduğu mart ay’ı içinde sularla ilgili konular haberler duyulabilir. Yer altı kaynakları, denizlerle ilgili konular, vatan gibi millet ve sevdiklerimiz bunlarla ilgili konular olabilir. Bu zaman dilimi içinde çok fazla fantezi kurup hayal kırıklığı da yaşayanlar olabilir. Ayağını yere sağlam basan insanlar kazançlı çıkacaklardır. Hayal dünyasına  fazla  takılanlar imkansız hayaller için üzülebilirler gerçeğe yakın olanlar ise  hayalleri gerçeğe dönüştürülerek kazançlı çıkacaklardır.

Hayal kurmak çok güzel ama lütfen kurduğunuz hayaller gerçepe yakın olsun Merkür size çok güzel düşünce ve ilham kaynağı olacak, görmeyi yapmayı bilin. Kurban rolüne sakın takılmayın böyle bir enerji akışı olacak bazıları kendini kurbanmış gibi hissedebilir. Bu düşünce geldiği an iptal iptal ediyorum diyoruz ve güçlüyüm ben başarılıyım ve hayallerimi gerçeğe dönüştürmeye başladım…
Demenizi Rica ediyorum.

ASTROLOG YAZAR SEVİL

#merkür #aşk #melek  #balık #

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d