Loading

Pfizer Medikalde Kariyer Yolculuğu

Öğrenci Kariyeri desteği ile 15 Şubat tarihinde 14.00-17.00 saatleri arasında Pfizer Türkiye ve tıp fakültesi öğrencileri bir araya geliyor!

Etkinliğin amacı, tıp fakültesinde okuyan öğrencilere ilaç sektöründeki kariyer imkanlarının neler olduğunu anlatmak ve onları Pfizer Medikal departmanında bir yolculuğa çıkarmak. Öğrenciler, Pfizerli hekimlerden onların ilaç sektöründeki rollerini, kariyer yolculuklarını ve hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikleri nasıl başardıklarını dinleyecekler. Ayrıca İnsan Kaynakları departmanı da toplantıda yer alacak.

Online platformda gerçekleşecek bu özel etkinlik süresince Pfizer çalışanları, öğrencilerle chat box üzerinden iletişimde olacaklar. Etkinlik öncesi öğrencilerden gelen soruların yanı sıra, etkinlik sırasında da yöneltilen sorular yanıtlanacak.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: