Loading

AYeniay evresinde (0°-45) doğan bir kişi kendi istekleri doğrultusunda gider ve yaptığı eylemler yanlış bile olsa hedefinden vazgeçmez. Kişi coşkulu, enerjik ve motive olan birisi olabilir.  Bu faz yeni fikirleri ortaya atmak için oldukça önemlidir.

Hilal evresinde (45°-60°) doğan bir kişi isteklerini somut haline getirmek ister. Kişi güvenildiğini hissettikçe motive olur ve başkalarına güvenmek ister. Sakinlik, huzur, barış ve maddi güvence arayışında olan bu kişi dış dünyada da bir etki bırakmak ister. Kişinin tecrübe kazanması kendine güvenmek için oldukça önemlidir.Kişinin hayatında kadın figürleri yoğun olabilir.

İlk Dördün (90°-135°) evresinde doğan bir kişi hayatın içinde köklenmeye çalışır. Kişi yaptığı işlerle saygı görmek ister ve hayatında oldukça mücadele vardır. Karakteri ve duyguları arasında bir çekişme olabilir.
Büyüyen ay (135°-180°) Kişi kendisiyle mücadele eden ve yarış halinde olan bir kişidir. Oldukça becerikli ve yaratıcı olan bu kişi tanınmak ister. Genel anlamda hayat ile ilgili bir amacı vardır. Kişi başka insanlara da yardım etmekten de mutluluk duyar. Topluma faydalı olmak ister.
Dolunay (180°-225°) zamanı objektif olduğumuz bir zaman dilimidir. Yaptığımız eylemlerin görünür olduğu zamandır. Farkındalik kazandığımız ve değerlendirme yaptığımız bir süreçtir. Bu evrede doğan kişi başkalarıyla ilişki kurup, adil davransa bile kendini var etmek için savaşmaktan da çekinmez. Başkalarıyla birlikte hareket etmek ve başkalarından onay almak kişi için önemlidir. Kişinin hayatında ikili ilişkiler önemli bir yer tutar.

Küçülen Ay (225°-270°) evresinde doğan kişi başkalarına güvenmekte zorluk yaşar. Kişi için edindiği tecrübeleri paylaşmak çok önemlidir. Mistik ve ruhsal konulara ilgisi olabilir. Kişinin belirli bir felsefesi olabilir, ideolojisini yaymak ister.

Son Dördün (270°-315°) fazında doğan kişi hırslı, katı, sistem kurmak isteyen, hayatında mücadelesi ve krizleri olan kişidir. Statüsüne ve kariyerine önem veren bu kişi toplum tarafından saygı görmek ister ve elestirilmekten hoşlanmaz. Toplumsal başarı için diğerleri ile rekabet halindedir.

Balsamik (315°-360°) evresinde doğan kişinin hayalleri, idealizmi ve belirli bir amacı vardır. Oldukça fedakar olmasının yanında kişide kurban psikolojisi olabilir. Kendinden vazgeçme evresine bile gelecek kadar kendisini başkasına arayabilir. Kişinin hayatında baba ve diğer erkek figürleri ön plandadır. Geçmişi kimi zaman ardında bırakıp, yeniye yer açmayı öğrenmesi gerekmektedir. ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: