7 ŞUBAT PAZARTESİ
AY BOĞA BURCUNDA

Konforlu ve keyifli hissedebiliriz. Ayın boğada oluşu yeme içme artabilir. Doğayla iç içe olmak kendinize zaman ayırmak boğanın o rahatlığı ile daha huzurlu ortam yaratmak ruhunuza ve bedeninize iyi gelecektir. Kendimizi maddi ve manevi olarak daha güvende hissetme ihtiyacı artabilir.

Öğleye doğru oğlak ♑ burcundaki Mars ♂ ve boğa ♉ burcundaki Uranüs’ün güzel etkileşimi olacak gelecekle ilgili daha sağlam adımlar atmak için güzel bir destek verecek bireysel olarak adım atmak uzun vadeli işlere imza atanlar olabilir.

Öğleden sonra ay ve balık burcundaki Jüpiterin güzel desteği ile iyimserlik ve güzel fırsatlar sunacak Jüpiter bolluğu bereketi anlatır. Maddi manevi destek diliyorum bu güzelliği alın akşam saatlerinde boğa burcundaki ay ve uranüsün kavuşumu olacak oğlak ♑ burcundaki Mars ♂ ve Venüsle güzel etkileşimi sayesinde hızlı gelişmeler olabilir. Kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz yeni bağlantılar kuranlar olabilir bu gerek iş kariyer konusunda projeleriniz için olumlu destek verecek aşkta ani konuşmalar güzel haberler alabilirsiniz sevdiklerinize de güzel haberlerinizi paylaşabilirsiniz duygusal olarak ani sürprizler sizi huzurlu mutlu edecek ileri dönük ciddi ve uzun vadeli adımlar atanlar olacak.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog #horoskop #sevgi #değişim #farkindalik# #uyanış #venüs #mars #uranüs# #ay #boğaburcu #yengeçburcu #astrolog#horoskop

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: