Loading

GÜNAYDIN GÜZEL BİR HAFTA DİLİYORUM


28 ŞUBAT PAZARTESİ


AY KOVA BURCUNDA.


Toplum konuları hakları, özgürlük, dayanışma bunlar daha aktif olabilir. Ayın kovada oluşu dünya çapında özgürlük barış insanlık için bazı gurupların seslerinin çıkarmasınıda anlatır. Savaşın olduğu bu dünyada barışçı olanların birlikte dayanışma yapıp el ele yardım etmek için uğraşlarını görebiliriz sosyal toplumsal hareketlenme olabilir. (#savaşahayır)
Öğlen ayın Şiron’la güzel etkileşimi olacak yara aldığınız konularda iyileşmek adına güzel desteği olacak. Manevi ve duygusal olarak huzuru da verebilir. Saat 17. 00 de ayın uranüsle stresli etkileşimi olacak özellikle parasal olarak ani şoklar veya bazı tatsızlıklar olabilir. Para harcamalara dikkat ⚠ özellikle elektronik banka dijital paralar bunlarla ilgili sıkıntılar olabilir. 18.30da ay düğümleriyle Marsın ♂ güzel etkileşimi olacak boğa ♉ akrep aksında daha güvende hissetme huzurlu olmak birşeylerin sağlamlığı somut olarak güvende olma maddi ve manevi olarak. Marsın burada ay düğümleriyle etkileşimi yeni fırsatlar destek verecek. Parasal olarak cesaret gösterip adım atacağınız konular olabilir. Parasal olarak bir rahatlama olabilir.
Balık 隆‍♂️ burcundaki güneş ☀ ile boğa ♉ burcundaki Uranüs’ün güzel etkileşimi olacak iş kariyer konusunda projeleriniz için güzel destek verebilir. Yeni fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz parasal olarak ani güzel haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra Ay’ın boğa burcunda’ki Uranüs’le, stresli etkileşimi olacak sabit fikirli olabilir biraz stresli sinirli olabilir bunlardan ve ani gelişmelerden uzak durun ani gelişmeler olabilir yön değişikliği yapanlar olacak. Gece ayın Merkürle kavuşumu olacak duygu düşüncelerle karışıklık olurken yeni fikirlere açık olabiliriz telefon trafiğe yoğun olabilir. Gelecek planları için yeni fikirlere sahip olabiliriz.
NOT : Ay  kapanma evresinde başlayacağınız her ne iş varsa yeni aydan sonra daha destekli ve uzun vadeli olacaktır. 2 mart yeni ay, Ayın büyümeye başladığı zaman iş aşk kariyer konusunda veya saç kesimi, tırnak kesimi yapıldığı zaman daha hızlı büyür.)

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog #merkür #aşk #melek #sevgi# #ay #mars

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: