23 ŞUBAT ÇARŞAMBA
Güne ay’ın Akrep 廬 burcunda seyri devam ediyor. Ay Akrepte pek rahat değil ama hissiyat olarak kuvvetli olur. Düşündüklerimiz doğru olabilir.
Hislerimize güvenebiliriz hırslı ve azimli enerjiler barındırıyor sabah erken saatlerde ay ile oğlak ♑ burcundaki pluton’un destekli enerjisi ile daha kararlı ve işlerinizde kolaylık sağlayabilir. İş ve özel ilişkilerde Ciddi adımlar atanlar olabilir. Otorite kişilerden destek alabilirsiniz.
Öğleye doğru ay boşluğa geçiyor ve saat 16:30’de kadar ay boşlukta bu zaman dilimi içinde ciddi konuşmalar imzalar kararlar alınmaması daha iyi olur. Uyku halimiz gibi düşünün aldığınız kararlardan sonra pişmanlık oluşabilir.
16:30 ‘te Ay yay burcunda geçiş yapacak kendimizi çok daha iyi hissederiz ayın Akrepte sıkıntılı ruh hali artık geçmiştir. Yayda daha mutlu, iyimser, hayata pozitif bakan, gezmek yeni yerler yeni insanlar tanımak isteriz daha özgür olabiliriz. Yabancı kültürler, hukuk, eğitim felsefe yolculuklar bunlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Gece saatlerinde Ay’ın güneşe stresli etkileşimi olacak ve duygusal olarak kafamız karışabilir gel gitler olabilir. Önemli kararlar alabilirsiniz gece Mars Neptünle güzel etkileşimi olacak venüs de beraber güzel destek verebilir . İkili ilişkilerde uyum içinde olmak, işle ilgili konular olabilir yeni işler para kazanmak cesaret edemediğimiz konulara cesaretli adımlar atanlar olabilir. İşle ilgili statü konularında yükselme olabilir. Venüs ♀ Mars ♂ oğlak ♑ burcunda Neptün de birlikte burada hem çok güzel enerjiler aşkta destekleyici olabilir diyor ama öte yandan Mars savaşçı bir gezegen olduğu için, yağmur ve fırtına yoğun olabilir. denizlerde hareketlenmeler de olabilir.

HAYATTA UYUM İÇİNDEYİM HERŞEY BENİM VE BÜTÜNÜN HAYRI İÇİN

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#venüs #mars #uranüs# #neptün #yay #astrolog #horoskop ##yeniay

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: