2 ŞUBAT ÇARŞAMBA
Sabah erken saatlerde Ay’ın boşlukta oluşu biraz tembellik rutin işler uğraşlar olabilir öğleye doğru ay’ın balık 🧜‍♂️ burcuna geçişi ile daha yaratıcı yönlerimiz ortaya çıkabilir. Öte yandan sezgilerimiz daha güçlü olabilir. Fedakarlık kanımıza işleyebilir. Etrafınızdaki insanlara koşulsuz şartsız yardım sever oluruz. Bu durum ister istemez terazimizin bozulmasına sebep alabilir. Manevi olarak yardım sever fedakarlık yaparken karşınızdaki art niyetli insanların suistimali ile karşılaşma söz konusu olabilir. Özellikle aldanma, aldatılma iyi niyetinizi kullanıp kandırılmak gibi durumlarla karşılaşma söz konusu olabilir. Bazen karşıdaki insanların kötü kalplerini göremeyiz fedakarlık iyilik yapınca herkesi kendimiz gibi sanarız ama karşıdaki insanın kalbini Allah bilir her zaman diyorum Allah herkesin kalbimin niyetine göre versin ve kendi gibi insanları karşılarına çıkarsın
3 Şubat saat 02:57 / 02:58 de gökyüzünde
Jüpiter ve Ay Balık burcunda kavuşum yapacak.
(Tam saat ve dakika verdim.)
Çok güçlü enerjiler hakim olacak.
Dualarınızı ,dileklerinizi ,tövbelerinizi
^^ Yaradana ^^ yapabilirsiniz.
Üç ayların başı ay balık burcunda ruhsal olarak maneviyata yoğunluk olabilir biraz dua meditasyon yapmak iyi gelecek özellikle gece tütsüler yakmak arınmak içsel olarak maneviyata dönmek ruhumuza iyi gelecektir.
Üç ayların başlangıcı Rabbim herkese sağlık güzellik huzur mutluluk bolluk bereket başarı versinKendi ritülleriniz neyse onları yapmanızı öneririm.
Yardıma muhtaç kişilere sadaka vermeyi ,hayvanları beslemeyi , kimseyi kırmamaya ve de incitmemeye dikkat edin.

Herkesin dualarının ve tövbelerinin kabul olması dileğiyle.
(AMIN )🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

astroloji #tarotfalı# #astrolog #merkür #aşk #melek #sevgi# #ay #mars #balıkburcu# #üçaylar #ramazan

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: