Huzurlu akşamlar

Sevgililer Gününe Mars ve Venüs’ün Oğlak burcundaki kavuşumu ile merhaba diyoruz. Bu kavuşum aşk, tutku veya iş, kariyer konularında hayatımızla ilgili önemli başlangıçların olabileceğini söylerken,  29° deki Oğlaktaki Merkür düşüncelerimizde bir dönüşüm yaşamamız gerektiğini de belirtir. Yıkıcı düşünce tarzlarından uzaklaşıp bakış açımızı değiştirebilirsek ilişkiler içinde daha istikrarlı bir tutum elde etmemize fayda sağlar.

İlişkisi olmayanların da kapılarını yeni bir aşk çalabilir. Tabi yine de kapının önünde beklememenizde fayda var. Venüs ve Mars’ın Vesta’ya doğru gidiyor olması da ilişkide bir adanmışlık durumunu da çalıştırabilir. Belki de yıllardır aradığınız sadık bir partneri yakın bir zamanda bulabilirsiniz. Aynı şekilde sizde partnerinize sadakat gösterebilirsiniz. Öğleden sonra Ay’ın Aslan burcuna giriyor olması keyiflerimizin pek bir yerinde olacağını gösterir. Neşeli, gururlu, özgüvenli, cömert ya da enerjik bir ruh halinde olabiliriz.

Uranüs’ün Jüpiter ile uyumlu açısı önümüze gelen fırsatları değerlendirmemizi ve birazcık daha çaba göstermemizi söyler. Biraz harekete geçip hayallerimizi gerçekleştirmek için çabalasak mı? Dileriz ki eylemleriniz de bol sevgi olsun, en güzel aşk sizi bulsun. Eee ne diyoruz o zaman? Sevgililer gününüz kutlu olsun!

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL
#astroloji #tarotfalı# #astrolog #merkür #aşk# #dolunay #sevgililergünü #mars #venüs #balık #aslanburcu #dolunay #terazi #kitap #yazar #melekkartları#

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: