Loading

Devrim Aktürk

Kayakla atlamada tarih yazmaya devam eden Milli Sporcu Fatih Arda İpçioglu, Polonya’da gerçekleştirilen yarışmada final biletini kaptı.

Şu ana kadar kariyerinde 7. kez Dünya Kupası müsabakalarında final turları kapsamında boy gösteren milli sporcu Fatih Arda İpçioglu, gökyüzünde tarih yazmaya devam ediyor. Dün Polonya’da düzenlenen yarışmada yine bir ilke imza atan İpçioglu, final biletini kapmayı başardı. Milli Sporcu bir sonraki atlayışını ise Almanya’da gerçekleştirecek.

İPÇİOĞLU YAPTIĞI ATLAYIŞLARLA AVRUPA ÜLKELERİNDEN TAKDİR TOPLUYOR

Yaptığı atlayışlarla ve gösterdiği sportmenlik yaklaşımlarıyla başta Polonya olmak üzere, birçok Avrupa ülkesinden sporseverlerin takdirini ve beğenisini toplayan İpçioglu resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Nereden geldiğimi unutmam ama gideceğim yolda da şaşkınlık yaşamam. Sırada ise rotamızı birkaç dünya kupası yarışmasından sonra şubat ayında yapılacak Olimpiyatlara çevirdik. Uçan Türk’ü desteklediğiniz için teşekürler.” ifadesini kullandı.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: