Loading

 İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZELMAN A.Ş. tarafından kentin kültür ve sanat hayatında sürdürülebilir üretimin sağlanmasına yönelik tasarlanan “Sanat Durağı Projesi” kapsamında ve kısa öykü kategorisinde öykü yarışması düzenleniyor.

Sanat Durağı Projesi kapsamında seçilen öyküler kiosklara yüklenecek ve İzmirliler tarafından okunacak. 

Sanatın İyileştirici Yönü ,  Dayanışma, Benim İzmir’im ve serbest konu ile 18 yaş üzeri katılımcılar eserlerini edebiyat@izelman.com.tr adresine 28 Ocak tarihine kadar iletebilir.  
Yarışma Şartnamesi için tıklayınız…Etkinlik merkezi bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız!

ONLİNE PLATFORM

Etkinlik01 Ocak 2022, Cumartesi – 28 Ocak 2022, Cuma tarihleri arasındadır…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: