Yalova Atatürk BİLSEM Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de destekleriyle yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. “Yalova’da Öykü Günleri” projesi kapsamında tüm BİLSEM öğrencilerine yönelik olarak “Bilimkurgu Küçürek Öykü Yarışması” düzenleniyor.

alova Atatürk BİLSEM Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de destekleriyle yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. “Yalova’da Öykü Günleri” projesi kapsamında tüm BİLSEM öğrencilerine yönelik olarak “Bilimkurgu Küçürek Öykü Yarışması” düzenleniyor. Değerli öykücülerden ve akademisyenlerden oluşan jüri üyelerimizin değerlendirmesi sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri Yalova’da yapılacak olan öykü günlerinde verilecektir. Öykü günleri boyunca Yalova’da ağırlanacak olan öğrenciler, onların danışmanları ve Yalovalı öğrenciler yazarlarla görüşecek, atölyelere katılacak gezilere ve çeşitli etkinliklere iştirak edeceklerdir. Öğrencilerin yazdığı küçürek öykülerden oluşan kitap katılımcılara hediye edilecektir.   JÜRİ ÜYELERİ Prof. Dr. Ramazan Korkmaz Prof. Dr. Şaban Sağlık (Akademisyenler)    Mehmet Fırat Pürselim Arzu Özdemir Muhammet Erdevir  Abdullah Harmancı  Mustafa Everdi  (Yazarlar)  

Yarışma şartnamesine ulaşmak için tıklayınız.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: