Loading

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), kapsamında gerçekleştirilen destek kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Hakkari’nin Merkez ilçesinde bulunan Durankaya Beldesi İlkokulu’nda eğitim gören 25 minik için bot, mont, pantolon tedarik edildi. Kısa sürede kampanyayı tamamlayan gönüllü öğrenciler, kıyafetleri paketleyerek kargolama işini üstlendi.

Yasemin ÇAKAR/Baran ŞAHİN

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi adı altında gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinde bir mutlu son daha yaşandı. Hakkari’nin Merkez ilçesine bağlı Durankaya Beldesi İlkokulu’nda eğitim gören 25 minik için buluşan gönüllü öğrenciler; bot, mont ve pantolonları paketleyerek hediyeleri kargoya teslim ettiler. 20 Kasım tarihinde başlatılan destek kampanyası, gönüllü öğrencilerin itinalı çalışmasıyla bir haftada tamamlandı. Soğuk kış aylarının başlaması ile artan kış ihtiyaçları Sosyal Sorumluluk Projelerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN ve Öğr. Gör. Şaziye Ceren ULUPINAR önderliğinde tedarik edildi. Etkinliğe Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde bulunan farklı fakülte ve bölümde eğitim gören çok sayıda öğrenci katıldı.

Sosyal sorumluluk projeleri hız kesmeden devam edecek. Yardım kampanyalarından haberdar olmak ve projelerde gönüllü olarak çalışmak için Instagram üzerinden @comusosyalgonullulertoplulugu hesabını takip edebilirsiniz. Konuya ilişkin detayları, yardım kampanyası fikirlerinizi, soru ve önerilerinizi comusosyalgonulluler@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Foto muhabir: Buket Nur DİKBAŞ

https://www.instagram.com/comusosyalgonullulertoplulugu/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: