19 OCAK 2022 AY DÜĞÜMLERİ BURÇ DEĞİŞTİRİYOR. BOĞA ♉ AKREP 🦂 AKSINDA GEÇİŞ YAPACAK 17 TEMMUZ 2023 TARİHİNE KADAR BU SEYİR DEVAM EDECEK.


Ay düğümleri, Karmayı anlatır. Güneş ☀ ve ay 🌙yörüngelerinin kesiştiği iki sanal noktadır. İnsanın dünyaya geliş amacını vurgular. Reenkarnasyona inananlar için önceki hayatları, inanmayan içinse aileden kalan genetik mirası anlatır. Kişinin hayat yolunu, misyonunu anlamasına yardımcı olur.

Güney Ay düğümü Ruhun geçmişini anlatır.
Kuzey Aydüğümü Ruhun geleceğini anlatır
Ay Düğümlerinin kadersel döngüleri başlıyor 18,19 yıl önce yaşadığınız olaylara bakınız özellikle 18 yıl önce önemli kadersel olarak nasıl olaylar yaşadınız. Karmik olayları anlatır. Ne yaptın, neredeydin, nereye geldin ve bundan sonra gitmen gereken yol neresi ruhunuzun misyonunu anlatır. Geçmiş ve gelecek konular tekrar tarih tekerrür eder.

Kuzey ay düğümü geleceğinizi bu hayatta ki misyonumuzu gitmemiz gereken yolu anlatır. Güney Ay düğümü geçmişi alışkanlıkları korkuları endişeleri ve geçmiş hayattan getirdiğimiz inançları bunları anlatır. Bunlardan da kendimizi sıyırmayı anlatır.
Kuzey ay düğümü olumlu ve hayata geliş amacınızı anlatır. Güney Ay düğümü de kendini keşfet yönünü çiz diyor. Kuzey Kad şansı Güney Gad engelleri anlatır. Özellikle 33 yaştan sonra etkili olur.

KOÇ BURCU :2/8 AKSI Biraz zorlayıcı olabilir. Miras nafaka olabilir sakinliği koruyun hırslarınızı kontrol altına alın maddi konuda sıkıntı olabilir. Kararlı ve istikrarlı olursanız başarılı olacaksınız

BOĞA BURCU :1/7 AKSI
Sakin huzurlu olmayı sağlayın kendi ayaklarınız üzerinde durun kin öfkeden uzak durun iş kariyer konusunda risk almayın iletişimlere dikkat. Evlilik kararı alanlar olabilir. Bitişler de söz konusu olabilir.

İKİZLER BURCU 6/12 AKSI hayatınıza değişim olabilir iş kariyer konusunda evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz bazı sıkıntılar ve gizli dikkat

YENGEÇ BURCU :5/11 AKSI önemli kararlar alabilirsiniz insanlarla birlikte hareket edebilirsiniz fazla kırılgan olmayın duygularınızı hayatın akışına bırakın.

ASLAN BURCU : 4/10 AKSI evlilik kararı alanlar olabilir. Başarı yükselme konusunda yeni teklifler alanlar olabilir. Kimileri de ayrılık yaşayabilir. Başarı için kendi emeğinizde parasal olarak kazançlar olacak

BAŞAK BURCU : 3/9 AKSI
Yakın çevre ve uzak seyahatler olabilir. Kimileri yeni insanlar tanıyabilir.

TERAZİ BURCU 2/8 AKSI
Parasal olarak bir miras nafaka alacak verecek konularınız olabilir

AKREP BURCU 1/7 AKSI
Her konuda yenilik kendinizi keşfetme, ortaklık evlilik gibi konularınız olabir bu bitiş veya yeni bir başlangıcı anlatır.

YAY BURCU 6/12 AKSI
İş kariyer konusunda bazı gecikmeler olabilir gizli düşmanlıklara dikkat sağlığa dikkat kimileri yeni işler peşinde kimileri de yarım kalan işleri tamamlayabilir, hastane, hapishane, kısıtlamalar olabilir. Dua meditasyon yapmak iyi gelecek.


OĞLAK BURCU 5/11 AKSI
Çocuklar ve arkadaşlar konuları yoğun olacak geçmişte size karşı karma yaratanlar bu gerek sosyal çevre olsun gerek arkadaşlar bunlarla ilgili bir takım haberler duyabilirsin. Kimleri de aşk evlilik kararı alabilir.


KOVA BURCU 4/10 AKSI
Aile yuva konularınız Olacak kimileri ev mekan, iş değişikliği yapabilir. Statü değişikliği yükselme toplumda saygınlık eşiniz aileniz bunlarla ilgili kadersel konular olabilir.


BALIK BURCU 3/9 AKSI
Yakın çevre kuzenler kardeşler arkadaşlar, eğitim Seyehat yurt dışı bağlantılar yeni kültürler bunlarla ilgili konular olabilir bazıları kadersel birşeyler yaşayacak, evlilik gibi taşınma veya ayrılık.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: