2 Ocak pazar günü saat 21:35’te  Oğlak ♑ burcunun 12 derecesinde bir yeni ay olacak. Venüs retrosu oğlak ta devam ediyor, bu yeni Ayla birlikte gerek parasal olarak gerek aşk’ta daha bilinçli olmayı mantıksal olarak adımlar atmayı anlatır. Yenilikleri de beraberinde getirir öte yandan da gerilemeler’de olabilir. Ülkemiz adına yeni teknoloji haberleri alabiliriz siyasi liderlerinin haberlerini duyabiliriz, parayla ilgili konular, işçiler, emlak, inşaat, gübre, tarım, traktör, sağlık olarak aşılar 3.hatta 4.aşılar gündeme gelebilir yeni varyantların çıktığı haberini duyacağız.

OĞLAK soğuk ❄ bir burç havasal olarak çok daha buz soğukları geliyor diyebiliriz.
Oğlak burcunun gezegeni satürn ciddi disiplinli oluşu aslında toprak elementi olduğu için burada toprakla ilgili konular, belki kaygı, veya doğal afetler biraz sarsıcı konular veya gündemler de oluşabilir.

Özellikle psikoloji olarak kimileri yorgun bitkin halsiz olabilir. İnsanların depresyona girmesi ve bu kaygıyla saçmalıklar yapması söz konusu olabilir. Oğlak statü tanınmış ünlüler önemli kişileri de temsil ediyor. Demekki yeni aydan sonra sosyal medya da bazı ünlüler veya önemli iş adamları bu gerek siyasi parti olsun onlarla ilgili haberler dedikodular duyulabilir. Bu bir ölüm veya yüz kızartıcı bir haber de olabilir.
Yeni ayda burçlara göre etkisi


   
YÜKSELEN KOÇ BURCU
Kariyer statü değişikliği ile gündem olabilir. Kimileri evlilik kararı alabilir. Dikkat bir boşanma da olabilir.
  
YÜKSELEN BOĞA
Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir kimleri eğitim için kimleri de yeni insanlarla tanışabilir. Hukuk davanız varsa konular olabilir.
  
YÜKSELEN İKİZLER
Kredi alacak verecek miras gibi konularınız olabilir bu ortaklık veya eşten gelen parayı da anlatır. Bunlarla ilgili gelişmeler olabilir.
  
YÜKSELEN YENGEÇ
İkili ilişkiler ortaklık evlilik bunlarla ilgili netlik kazanacak bazı kararlar ve konuşmalar olabilir ikili diyoloğlarda anlaşmalar olacak.
  
YÜKSELEN ASLANLAR
İş kariyer konusunda daha disiplinli ve sorumlulukları yerine getirerek hareket edeceksiniz sağlık olarak kalp ve kemiklere dikkat
  
YÜKSELEN BAŞAKLAR
Aşk ve çocuklarla ilgili konular olabilir, yaratıcı fikirleriniz ortaya çıkabilir sanat, hobi eğlence programlarınız olabilir. Aktiveler içinde olabilirsiniz
  
YÜKSELEN TERAZİLER
Ev emlak arsa konuları olabilir. Ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz ev içinde dekorasyon değişiklik yapanlar olacak. Anneniz, babanız bunlarla ilgili konular olabilir.
  
YÜKSELEN AKREPLER
Yakın çevre kuzenler kardeşler arkadaşlar esnaf bunlarla ilgili konular olabilir. Aracınız varsa onun da bakımı veya bir konu olabilir. Sevdiğiniz bir yakınıza yardım edebilirsiniz.
   
YÜKSELEN YAYLAR
Parasal olarak koşturma içindesiniz yeni kazançlar yatırımlar için mücadele ediyorsunuz yalnız dikkat edin bir oyuna gelmeyin temkinli olmak iyidir. Ek kazançlar konusunda şansınız açık
  
YÜKSELEN OĞLAKLAR
Sizin Evinizde bir yeni ay oluyor. Sizi toplumsal olarak daha aydınlatacak bazı konularda artık karar alma vakti geldi kendinizle ilgili önemli yenilik başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeter ki kendi kıymetimizi farkına varın.
  
YÜKSELEN KOVALAR
Daha çok kendinizle kalmak, biraz meditasyon yapmak size iyi gelecektir. Bilinç altı konular ile daha aydınlanacak farkındalık kazanıyorsunuz yalnız gizli düşmanlara dikkat
   
YÜKSELEN BALIKLAR
Arkadaşlar gelecek hayaller umutlar, dernekler kolektif adına insanlara yardım etmek bazı organizasyonlarda bulunma bunlarla ilgili konular olabilir. Arkadaşlarla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: