Loading

19 ARALIK SABAH 7.35 TE

ikizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. Değişken bir enerji akışı olduğu için iletişimde yoğun olacağınız kafaların da karışık olacağı bir enerji akışı olacak bu dolunayda yay 🏹 burcu yükseliyor. Güneş yay da Ay ikizlerde yönetici gezegeni Merkür Merkür oğlak burcunda oğlak ciddiyet ister gezegeni satürn gelecekle ilgili biraz endişe kaygı hissiyatına kaplanlar olabilir. Özellikle iş ve kariyer konusunda merkürün Şiron’la stresli etkileşimi olacak buda ya duyacağınız bir haber yada iletişimde bir sıkıntı oluşturabilir, can sıkıntısı muhtemelen bir konu bir söz yara almayı da anlatır. Hava elementi olan ikizler ♊ değişken bir burçta olduğu için doğal olarak havayla ilgili değişken enerjiler olabilir. Bir gün yaz havası yaşarken aynı gün fırtına sis rüzgar da olabilir. Özellikle soba konusunda dikkat lodos gibi konular olabilir sobadan zehirlenmelere dikkat ⚠ bu dolunay haber iletişim sosyal medya basın tv bir çok konuda haberler dalgalanacak, kimilerinin yakın çevresi bu kardeş kuzen komşular onlardan gelen haberler belki de can sıkıcı durumlar, belki de sürpriz gelişmeler olabilir. Neptün balıkta biraz yanıltıcı haberler olabilir. Bazı sözler anlaşmalar boş çıkabilir. Özellikle evlilik iş konuları yasal konular. Marsın da yay 🏹 burcunda olduğunu unutmayalım ve Güney düğünle birleşmiş durumda burada hak hukuk adalet arayışı yoğun olacak bazı grupların sesleri çıkacak. Bu dolunayda venüs ♀ oğlak ♑ burcunda Retroya başlıyor 40 gün sürecek bu retro sizlere özel ilişkilerde aceleci olmayın diyor. Estetik yapmayın evlilik imzaları atmayın. geçmişten gelen eski bir sevgili sürpriz yapabilir. Fazla kapılmayın biliyorsunuz retroyla gelen retroyla gider. Ama kaybettiğimiz değerli eşyanız varsa, altın para gibi venüs ♀ retrosunda ortaya çıkabilir. Venüs boğa ve terazinin gezegeni maddi konu ve hukuk konularını yönetir bunlarla ilgili sıkıntılar gecikmeler olabilir. Özellikle ilişkiler iş kariyer aşk konusunda daha kararlı ve Güven istikrar aradığınız zaman dilimi içerisinde olacağız. Daha çok sorgulama yapabiliriz. İKİZLER YAY 🏹 AKSI bir yıl boyunca tekrar edecek. Geçmiş gizli konular gizli düşmanlıklar, saklanan bilgiler, hastahane hapishane gibi konularda değişim olabilir. Hak hukuk konuları gündemde hapishane de olanlar için de yeni kararlar çıkabilir. Jüpiter 29 Aralık ta balık burcunda geçiş yapacak iletişim eğitim, inançlar uzak seyehatlar gündemde olabilir. 24 aralıkta satürn uranüs karesi etkinlik olacak biraz kısıtlama ve özgürlük huk adalet arayışı olacak. Otoriter kişilerle karşı karşıya gelme, finansal olarak sıkıntılar ve insanların arayışı. Devlet büyükleri, büyük şirketler de sıkıntılar olabilir.
Dolunayın burçlara etkisi

KOÇ :Yakın çevre kuzenler kardeşler eğitim akrabalar onlarla ilgili konular olabilir. Kısa seyahatler olabilir. Eğitim konularınız olabilir bazı yalan haberler gündeme gelebilir.

BOĞA : Parayla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Uluslar arası hukuk konu İnternet gibi konularınız olabilir burada gecikmeler olabilir. Venüs retrosu geçmiş konu, bir nafaka tazminat hukuk konularda beklediğiniz para elinize geçebilir.

İKİZLER :Sizin Evinizde dolunay 🌕 olacak hızlı gündemler sizi bekliyor ilişki durumu, evlilik, ortaklık finansal konular hakkında netlik kazanacaksınız. Venüs retrosu olduğu için bu zaman dilimi içinde söz nişan iş imzaları atmayın sağlığa dikkat ⚠

YENGEÇ : Bazı kontrol dışı olaylarla karşılaşabilirsiniz gizli saklı şeylerin gün yüzüne çıkacağı bazı düşmanlıkları duyabilirsiniz iş kariyer konusunda veya özel ilişkilerde dikkat herkese herşeyi anlatmayın bu dolunay size yüzleşme de verebilir. Sağlığa dikkat biraz meditasyon yapmak size iyi gelecek

ASLAN :Hayalleriniz projeleriniz için güzel hareketlenmeler başlıyor sosyal çevreniz genişliyor maddi konuda parasal olarak güzel destekler alacaksınız arkadaş çevrenize dikkat ⚠ yalan haberler dedikodu duyabilirsiniz.

BAŞAK : Kariyer konusunda güzel sürprizler gelişmeler olabilir kimileri için de evlilik kararı da alanlar olabilir. İş konusunda yeni teklif alanlar da olabilir. Kimileri eğitim ve ticari konularda fırsatlar bulacak. Kimileri de iş için yer değişikliği yapabilir bir tayin gibi konularınız olabilir.

TERAZİ :Yurt dışı yabancılar yeni insanlar yeni kültürler konunuz olacak hukuk davası olanlar varsa onunla ilgili güzel neticeler olabilir. Kimileri için de eğitim olabilir uzak seyahatler olabilir. Hukuk konularınız da netlik kazanacak ev alma arsa konuları da olabilir. Şubat ayında sürprizler de olabilir. Aileyle ilgili gündemler de olabilir.

AKREP :nafaka miras kredi gelir gider borç gibi konularınız olabilir. Beklediğiniz para geri de gelebilir kardeşler yakınlarla ilgili konular olabilir.

YAY : karşı burcunuzda bir dolunay 🌕 olacak kimileri için evlilik kararı olurken kimileri de bitirme kararı alabilir. Bir dönüşüm söz konusu olabilir venüs retrosu size parasal konularda dikkat ⚠ ortak iş varsa burada dikkatli olun para kaybı olabilir evlilik için venüs retrosu doğru zaman değil aceleci olmayın 1 şubattan sonra imzalar ortaklıklar için uygun

OĞLAK :İş temposu yoğun olacak günlük hayatınızda yoğunluk olacak sağlığa dikkat ⚠ venüs ♀ retrosu sizin Evinizde olduğu için burada her türlü ikili ilişkilerde ortaklık evlilik aşk dikkat ⚠ sağlığa dikkat özellikle cinsel bölge Bel diş gibi konularınız olabilir. Biraz kafamız karışık olabilir. Gizli düşmanlıklar olabilir. Bu zaman dilimi içinde hırsızlıklara dikkat ⚠

KOVA : Jüpiter sizin Evinizde size muhteşem fırsatlar şanslar veriyor. Aşkla ilgili güzel neticeler olabilir kimilerinin çocuklarıyla güzel haberler olabilir sürprizler size doğru akıyor.

BALIK : ev konuları yoğun olacak belki bir arsa evlilik ev alma aile büyüklerinin sağlığına dikkat arkadaşlarla iletişimlere dikkat yalan haberler duyabilirsiniz evden iş yapanlar olabilir. Kimileri eğitim ile ilgili önemli kararlar alabilir. Daha önce konuştuğumuz gecikmiş parasal konular tazminat gibi durumlar tekrar gün yüzüne çıkabilir unutulan para size geri gelebilir.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: