Ay erken saatlerde boşluğa geçiyor daha özgür ve rahat olabiliriz. Önemli işleri saat 11’den sonra ele alın Ay saat 11.11’de Boğa burcuna geçiş yapacak önümüzdeki iki gün boğa ♉ enerjisini hissedeceğiz ay boğa da yücelir. Güçlü etkiye sahip olur. Sessiz, sakin huzurlu bir doğada hisseder hayatındaki kadınlarla arası iyidir. Güvenlik konfor lüks, güven ihtiyacını karşılanmıştır. Huzurlu ve maddi manevi olarak doyuma ulaşmış hissederiz . Daha iştahlı olabiliriz, finansal olarak kendimizi güvence altına almak isteyebiliriz. Daha mülayim iş konusunda oldukça pratik oluruz . Öğle saatlerinde Ay’ın Merkürle güzel etkileşimi olacak düşüncelerimiz daha ciddi ve kararlı olabiliriz uzun vadeli işler için planlar yapanlar olacak önemli kararlar alabiliriz. Yetkili kişilerin desteği ile gerçekçi adımlar atılması mümkün olabilir. Sorumlulukları alıp önemli adımlar atanlar olacak.

Merkür anlaşma iletişim olduğu için boğa ♉ finans para  evi parasal olarak anlaşmalar iletişimlerde güzel enerjiler olabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#ay #yay#uranüs #astrolog #horoskop #boğa #güven #anne #vicdan ##uranüs #güzellik #aşk #melek# #DÜNYA #ÇOCUKLAR #GENÇLER# #karma #kader #tatlı #mars #uranüs #boğaburcu #yengeçburcu #astrolog#horoskop

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: