Loading

2020’de pandemi ile başlattığımız ve online’a taşıdığımız etkinliklerimiz Webrazzi Summit 2021 ile hibrit hale kavuştu. Webrazzi Summit 2021, bu sene hem online hem de offline olarak gerçekleşti ve bizler anladık ki sizi yüz yüze görmeyi çok özlemişiz. 

Sizden gelen yoğun talep doğrultusunda Webrazzi Fintech 2021 de Summit’te olduğu gibi Wyndham Grand İstanbul Levent’te daha fazla katılımla ve daha fazla salonda hem online hem de fiziksel olarak gerçekleşecek. Bankacılıktan e-ticaret firmalarına kadar büyük bir kapsama alanına sahip, hepimizin ödeme alışkanlıklarını değiştiren teknolojilerin yeni adı olan fintech’in gelişimi, evrimi ve geleceği 15 Aralık’ta Webrazzi Fintech sahnesinde, sektörün önde gelen isimleri tarafından konuşulacak.

Konferansımızda, günümüzün yeni finansal teknolojileri, bankacılığın dönüşümü, blockchain entegrasyonu, regtech ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatıracağız.

Fintech dikeyinde sektöre yön veren kişilerin yer alacağı konferansta workshop salonlarımızda farklı eğitimlere katılabilir, kendinizi bu dikeyde geliştirebilirsiniz. Webrazzi Fintech 2021 için erken kayıt fırsatından faydalanarak buradan bilet alabilirsiniz. 

15 Aralık’ta, Wyndham Grand İstanbul Levent’te görüşmek üzere!

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: