Loading

Bir çok alanda yazılarımızın güncel paylaşıldığı gibi kimi bizim çalışmamız kimi emek veren değerli yazarların çalışmalarını kendilerinde izin alarak sizlere ücretsiz ulaştırdığımız dergileri paylaşıyoruz.

Her geçen gün dergilerimizi üretmeye ve de güncellemeye devam ediyoruz.

Daha önce KÜNYE EDEBİYAT E DERGİ, BİŞNEV DERGİ, BİLİNÇ6 FANZİN DERGİLERİNİ sizlerle paylaşmıştık. Hem genel kültür hem de yazılarını çok sevdiğim Değerli Hocam KEMAL ARSLAN’A ait GENEL KÜLTÜR COGRAFYA E DERGİsini sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Coğrafyanın sınavlara hazırlanmada önemi olduğu gibi şahsi düşüncem tekrar bir coğrafyamıza bakalım isterim. Sağ olsun Kemal Hocam çok güzel 4 sayı hazırmış ki bizler okuyalım diye zahmet olmazsa bu bilgileri lütfen paylaşalım ama öğrenerek paylaşalım.

Hani, sevgi ve bilginin paylaşıldıkça büyüdü bir hayatta başka dünyamız yok bizim.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: