4 KASIM PERŞEMBE
AY AKREP 廬 BURCUNDA.
Ay duyguları anlattığı için Akrepte pek rahat değildir. Duygusal olarak enerjisini doğru yansıtmaz. Bu zaman dilimi içinde stresli şüpheci tavırlar yoğunlukta olabilir. Hırs motivasyon gizli saklı şeylerin peşine düşme, herşeyin altında birşey arama güvensiz bir kalp, duygular değişken ve duru görü yeteneği güçlü hisler daha yoğun olabilir. İyi bir araştırmacı, derin bilgilere ulaşma yer altı sırlar gizli şeyleri öğrenme merakı yoğun olabilir. Hayal gücü kuvvetli olabilir.
Saat 10 da Ay’ın Mars’la kavuşumu olacak ikisi de Akrep 廬 burcunda özellikle sakinliği koruyun hırs, tutku motivasyon çok yüksek olabilir. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edelim kavga öfke  enerji patlaması yoğun olabilir. Stres sinir dikkat ⚠ özellikle bu trafikte, iş ortamında aile içinde kavga ağız dalaşına dikkat ⚠
Akşam üzeri 16’da ayın satürn ile stresli etkisi olacak sorumluluklarınız ile ilgili konularda bir takım sıkıntılar olabilir. Üst, patron, yaşça büyük kişilerin engellemeleri ile karşılaşabilir. Babanızla ağız dalaşı olabilir. Bu patron büyük bir insanda olabilir. Bu süreci idareli sakin olarak geçirirsek Akrep 廬 yeni ayına daha huzurlu geçebiliriz. Akrep yeni AYI ektiğiniz tohumların zorlukla mücadele ettiğiniz belki de ümidi kestiğiniz bazı durumları ayın sonunda ki boğa ♉ dolunayında netlik kazanacak hiç bir şey için geç değil olmaz deneyin siz güzellikleri ekin  güzellikler sizinle olsun. Bu yeni ay bazı insanların gerçek yüzünü gösterecek. Gizli saklı şeyler gün yüzüne çıkabilir. Şoklar ve sürprizler her an herşeye hazır olun güzellikler hepimizle olsun.
Gölge yanları :
Biraz kuşkucu, içkiye cinselliğe bağımlı hale gelebilir. Verdiği tepkiler kontrol dışı olabilir. Kıskanç kindar ve entrikacı olabilir.
    
( NOT  istekleri yazın dua kitabının içinde saklayın
  kendinize uyumlayıp güzelliği aldım kabul ettim demeniz yeterli.
    
OLUMLAMA
Bu yeni ayın bana ve sevdiklerime hayırlı kapılar açmasını işlerimde başarıyı aşkta sevmeyi sevilmeyi
Sağlığımı daim olmasını paranın bana bollukla akmasını herşeyin benim ve ailemin hayrına olmasını niyet ediyorum.
Ve öyle de oldu

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: